Detské poschodové postele

Detské poschodové postele

Plníme detské sny - poschodova postel

13.05.2015 | DETSKAPOSTEL, s.r.o. | poschodovky.sk

Plníme detské sny

Nie je žiadnym tajomstvom, že mať v izbe poschodovú posteľ je pre deti doslova splnený sen. Ak chcete splniť toto želanie aj vašim deťom, ste na tej správnej adrese. Naša spoločnosť patrí k najväčším predajcom poschodových postelí pre deti a môžeme sa pýšiť už viac než 2 tisíckami spokojných zákazníkov.  

Šetrenie priestoru v detskej izbe

Detské poschodové postele predstavujú najlepšie riešenie pre detské izby menších rozmerov, o ktoré sa delia dvaja a viacerí súrodenci. Keďže klasické postele zaberajú podstatnú časť miesta v menších priestoroch, práve poschodové postele budú tou správnou voľbou. Umiestnenie detskej poschodovej postele do izbičky vašich detí poskytne deťom viac miesta na hranie a ostane ešte dostatok priestoru na písací stôl pre školákov, ďalší nábytok a potrebné úložné priestory.  

V sortimente nášho internetového obchodu nájdete široký výber detských poschodových postelí, ktoré nezruinujú vašu peňaženku, pretože garantujeme najnižšiu cenu na trhu. Doručujeme vlastnou dopravou, takže čoskoro po objednávke sa vaše deti môžu tešiť na novú posteľ. 

Raj pre deti

Vieme, že poschodová posteľ sa pre vaše deti stane nielen miestom odpočinku, ale tak povediac hlavným centrom pozornosti a ich malým ihriskom a miestom pre dobrodružstvá. Deti sa budú chcieť po posteli šplhať a hrať sa na nej. Preto je bezpečnosť postelí pre nás kľúčová. Po rokoch skúseností vieme, čo je pri hľadaní poschodovej postele pre vaše ratolesti to najdôležitejšie. V našom sortimente nájdete poschodové postele vysokej kvality, ktoré nie sú labilné a zabezpečujú súčasne pohodlie pre obidvoch spáčov. Pri výbere poschodovej postele je najdôležitejšie, aby posteľ bola pre obidve deti bezpečná, aby sa pri obracaní počas spánku súčasne nebudili a posteľ tak poskytovala komfort obidvom deťom súčasne

Široký výber

Okrem klasických poschodoviek si u nás vyberú aj rodiny s tromi deťmi, pretože v našom sortimente nájdete aj poschodové postele s prístelkou. Do menších izbičiek je tiež výborným riešením umiestnenie vyvýšenej alebo multifunkčnej postele, pod ktorou sa môže dieťa hrať, môžete tam umiestniť rozsiahly úložný priestor alebo písací stôl. 

Nezabudnite tiež doplniť poschodové postele vhodným matracom a vyberte si z nášho bohatého sortimentu. 

detské poschodové postele
 

Hodnotenie

Detské poschodové postele
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma