Dodajte Vášmu drevu nevídané vlastnosti

Dodajte Vášmu drevu nevídané vlastnosti

Ošetrenie produktom na báze nanotechnológie prináša mnoho výhod

16.07.2015 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Už pre našich predkov bolo drevo dôležitou surovinou.  Drevo je aj dnes častým stavebným materiálom. Užívame si víkendy v drevených chatách, altánkoch, máme radi rôzny drevený nábytok. O túto vzácnu surovinu sa treba aj patrične starať, aby nám vždy garantovala pekný estetický zážitok.

 

Na trh sa pomaličky ale isto dostáva do popredia produkt, ktorý je vyrobený na báze nanotechnológie. Táto inovatívna technológia sa čoraz viac dostáva do povedomia spoločnosti. Jej využitie je veľmi pestré. Ošetriť takýmto výrobkom vieme sklenené povrchy, textil, auto, nerez, lak, plasty, kameň ale aj drevo.

 

Veľkou výhodou produktu na báze nanotechnológie je, že nijako nezmení vzhľad dreva a taktiež na dotyk sa povrch ošetreného dreva nezmení. Naimpregnovaný povrch dodá drevu jedinečné a doteraz nevídané vlastnosti. Vďaka tejto technológie drevo dokáže odolať vode či iným tekutinám, bude odpudzovať nečistoty a odolá aj vplyvom počasia, čo umožňuje použiť tento produkt aj v exteriéri. Nanesená vrstva je neviditeľná, následné čistenie je veľmi jednoduché a nepotrebujete k tomu ani žiadne čistiace prostriedky. Keďže je nezávadný pre potraviny, použiť ho viete aj na altánky, kde určite s obľubou konzumujete Vaše letné obedy.

 

Pri produktoch na vyrobených na báze nanotechnológie je veľmi dôležitá aplikácia. Drevo, ktoré chcete ošetriť nesmie byť ničím natreté  a musí byť dostatočne savé. Práve to je kľúčové. Drevo musí impregnáciu poriadne nasať, aby získalo požadované a očakávané vlastnosti.

 

Aké výhody získate ošetrením dreva produktom na báze nanotechnológie?

1. Ošetrený povrch odpudzuje vodu, oleje a iné tekutiny

 

2. Ochranná vrstva je UV stabilná a odolná voči chemikáliam, teda povrch si svoje vlastnosti udrží dlhšie

 

3. Čistenie povrchu po ošetrení bude jednoduchšie, vďaka efektu lotosového kvetu

 

4. Drevo nezmení vzhľad, svoju priedušnosť a aj na dotyk bude rovnaký, pritom získa jedinečné vlastnosti

 

5. Značne sa zníži alebo aj vymizne rast húb, machov či plesní

 

6. Ošetrený povrch je nezávadný pre potraviny

 

Máme tu leto, altánky a iný drevený nábytok budú využívané v plnom zaťažení. Dodajte Vášmu drevu jedinečné vlastnosti a užívajte si výhody nanotechnológie.

Rozdiel ošetrenej a neošetrenej časti
 

Hodnotenie

Dodajte Vášmu drevu nevídané vlastnosti
Hodnotenie 4.86 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma