Dokonalý muž

Dokonalý muž

Sto ľudí, sto chutí. Toto pravidlo platí za každých okolností. Avšak, čo keď sa ľudia musia zhodnúť na ideálnom type postavy či

01.08.2017 | Merkurius s.r.o. | bestlook.sk

Sto ľudí, sto chutí. Toto pravidlo platí za každých okolností. Avšak, čo keď sa ľudia musia zhodnúť na ideálnom type postavy či ideálnom mužovi? Takýmito výskumami sa zaoberá britská klinika, ktorá je špecializované na plastickú chirurgiu. Niet divu, že presne takéto veci riešia. Podľa ich slov k nim prišli muži, ktorí chceli zmeniť svoj zovňajšok aby sa priblížili k ideálnemu typu muža.

 

To, ako daný muž vyzerá odzrkadľuje aj jeho oblečenie. Veď predsa nemôže chodiť s vrecom nie?

 

Podľa žien by mal byť ich dokonalý muž stále pekne oblečení. Jeho oblečenie musí byť vyžehlené a malo by byť voňavé. Dôležité je, aby ste si vybrali správnu veľkosť oblečenie. Nemôžete do spoločnosti chodiť vo vyťahanom tričku či vyšúchaných rifliach. Taktiež by ste mali dávať pozor na farebné kombinácie. Nemôžete predsa kombinovať oranžovú a červenú. To vôbec nie. Siahnite radšej po overených farbách. Ak ste zástancom bežného štýlu obliekania, tak odporúčame, aby ste vyskúšali tričko so zaujímavým golierom, teda polokošeľu. Pôsobí elegantne no zároveň je voľná a maximálne pohodlná. Dokonalému mužovi nesmú chýbať hodinky. Tie predsa napovedajú v akej spoločnosti sa pohybujete alebo do akej spoločnosti by ste chceli patriť. Ak máte radi doplnky, tak vám odporúčame jemnú retiazku, žiadne obojky a podobné výmysly. Ak sa chcete zapáčiť ženám tak odporúčame, aby ste na nákupy zobrali kamarátku. Ona vám určite rada poradí. Je to predsa žena a vie, čo na nich platí. Môže to byť trocha únavné, no výsledok vážne stojí zato. Poslednou časťou outfitu sú topánky. Preto odporúčame aby ste sa nebáli zainvestovať práve do ních. Toto si ženy veľmi často všímajú. Vaše topánky by mali byť vždy čisté. Ale hádam, že toto už dobré viete :)   Pre rôzne inšpirácie sledujte náš blog.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma