Donáška kvetov Bratislava

Donáška kvetov Bratislava

Prekvapte svojich blízkych

09.11.2015 | Holly solutions s. r. o. | www.darcekovyservis.sk

 

Potrebujete pre seba či svojich blízkych kvetinový alebo iný vkusný darček? Ponúkame širokú škálu darčekov, zoženiete tu najrôznejšie darčeky pre ženy, darčeky pre mužov či darčeky pre rodinu.

 

 Darčeky pre ženy v našej ponuke potešia každú ženu, vyberať si môžete z darčekových kytíc, ale aj z najrôznejších čokoládových darčekov tej najvyššej kvality.

 

Radi by ste obdarovali svoju partnerku či manželku len tak? Darujte jej kvetinu, ktorá zaručene poteší každú z nich. Vyberať môžete z mnohých možností, od viazaných kytíc po tie v kvetináčoch.

 

Tiež Vám ponúkame darčeky pre mužov? Vyberajte z našej ponuky exkluzívneho alkoholu , ktorý dotyčný muž ocení.

 

Každú ženu, či už pôjde o vašu partnerku, manželku, mamičku, babičku, sestru, kamarátku, tetu, sesternicu či kolegyňu zaručene potešíte krásnou kyticou.

 

Vyberte si zo širokej ponuky kvetov a potešte týmto na pohľad krásnym a voňavým darčekom ženu, na ktorej Vám záleží. Vyjadrite svoju lásku inak než slovami - využite kvetiny - a nechajte doručiť svoj darček kdekoľvek v Bratislave a okolí.

 

Narodil sa niekomu blízkemu vo vašom okolí potomok? Darujte mu krásnu kyticu, jej farebnosť však vyberajte podľa pohlavia bábätka.

 

Chystáte sa na prvé rande so ženou, o ktorú už dlho stojíte? Zvoľte červené ruže, ktoré sú typickým symbolom vyznania lásky. Ideálne je darovať také kvety, ktorá vaša partnerka či žena skutočne miluje.

 

Každé narodeniny či iná životné jubileá si žiadajú nejakú krásnu kyticu, ktoré danú osobu potešia. Voľte stredná veľkosť kytice či niektorý z našich darčekových košov.

 

Túto službu doručenie kvetov využívajú ľudia, ktorí chcú milo prekvapiť svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Donáškou kvetov môžete tiež poďakovať, ospravedlniť sa, popriať skoré uzdravenie. Kvetinovú poštu môžete využiť v akúkoľvek dennú dobu, vo všedné dni, v sobotu aj v nedeľu. Súčasťou doručenie kytice môže byť kartička s Vašim odkazom, sekt (víno), čokoláda, darček ...

 

Kúpiť ruže v Bratislave a okolí - sa zdá ľahkou úlohou, ale kúpiť čerstvé a lacné ruže je celkom zložitá vec. V niektorých obchodoch dovážajúcich «čerstvý tovar» sa predávajú kvetiny niekoľko dní a len s online predajom ich kúpite čerstvé, rezané kvety sú tak oveľa jednoduchšie objednateľné.

 

Stačí sa len zaregistrovať, napísať adresu dodania a požadovaného príjemcu a poslať objednávku nám. Potrebujeme už len čas na výber ruží a včasné dodanie na určitú adresu. Pri objednávaní je potrebné zadať svoje presné údaje, presné údaje príjemcu, aby kvety dorazili v správnom množstve, v správny čas, na správne miesto. Ku každej objednávke môžete nechať samozrejme napísať venovanie a poznámky k doručeniu .

 

Naším poslaním je rozdávať radosť a úsmevy vám aj vašim blízkym.     www.darcekovyservis.sk

 

 

 

donaška kvetov
 

Hodnotenie

Donáška kvetov Bratislava
Hodnotenie 4.9 z 5
Počet hlasov 29
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma