Donáška kvetov Kvety expres

Donáška kvetov Kvety expres

Od kvetinárstva k donáškovej službe

19.04.2018 | FLOWER expres | www.kvetyexpres.sk

Ako kvetinárstvo sme vznikli pred viac ako 20-timi rokmi a radosť kvetmi Vám robíme dodnes :) Boli to časy, kedy kvety neboli tak dostupným tovarom, ako dnes. Časy, keď kreativita bola potrebná asi ešte viac ako dnes. Veď zeleň do kytíc bolo treba chodotiť natrhať k potoku, kvety sme si pestovali sami a bolo super keď veľkosklad doniesol nejakú novinku ako „ananás“ a my sme ju mohli aranžovať.

 

Samozrejme že po toľkých rokoch sa aj u nás veľa vecí zmenilo. Predajňa prešla rôznymi zmenami, tovar sa nakupuje iným spôsobom ako kedysi, floristky sa zúčastňujú seminárov a trendy sa sledujú väčšinou na internete. Snažíme sa, ako sa zvykne hovoriť „držať krok s dobou“ aby našim klientom nič nechýbalo a mali možnosť vybrať si to najlepšie. Kvety sú pravidelne dodávané priamo z Holandska a Ekvádoru, na ich kvalitu a čerstvosť dávame zákazníkom 5dňovú garanciu čerstvosti.

 

U nás na predajni nenájdete len šikovné flóristky, ale aj krásne kytice k rôznym príležitostiam, široký výber najčerstvejších rezaných kvetov rôznych farieb z ktorých Vám naaranžujeme práve „TÚ“ Vašu pravú kyticu. Ďalej u nás na predajni nájdete rôzne črepníkové kvety, darčekové predmety a ozdobné sviečky, dekorácie... Samozrejme, že celým sortimentom predajne Vás tu nebudeme nudiť :D No ak by ste potrebovali pomôcť s výberom darčeka, sme pre Vás určite správnou voľbou :) Predsa aj ženám lepšie padne, ak chlapom občas poradíme že k romantickému večeru sú najkrajšie červené ruže, a že svokre sa nepatrí kupovať biele karafiáty /ak ich ovšem nemá rada/ ;)

 

Pred približne 10-timi rokmi sme sa rozhodli spustiť internetový predaj a založili stránku www.kvetyexpres.sk - donáška kvetov. Na začiatku sme sa zaoberali len doručovaním kvetov v našom blízkom okolí, teda okresy Poltár, LučenecRimavská Sobota. Služby využívali prevažne naši stáli klienti, ktorý boli poväčšine pracovne v zahraničí a touto cestou mohli potešiť svojich blízkych a popriať im v ich významné dni všetko dobré. Bol to rýchly a jednoduchý spôsob, ktorý sa klientom zapáčil a oslovili nás aj s doručením na iné miesta. Vtedy sme začali hľadať spôsob, ako zabezpečiť kvety kamkoľvek na Slovensku. Spolupráca s inými obchodníkmi bola zložitá a preto sme si zvolili posielanie kytíc cez kuriéra. Celý proces od odovzdania zásielky, až po doručenie balíkov prebieha bez akýchkoľvek problémov. Klientom dnes dokážeme zabezpečiť doručenie do 2 hodín, doručenie v nasledujúci pracovný deň, v niektorých mestách doručenie na presnú hodinu a doručenie v sobotu.

 

Vďaka tomu môžeme krásu a kvalitu našich kytíc ponúknuť celému Slovensku. Predovšetkým prvotriedna kvalita našich ruží (dovážaných priamo od pestovateľov) zožala veľký úspech.  O modrých ružiach už ani nehovoriac. Táto nevšedná varianta ruží je stále niečo jedinečné. 

Okrem živých kvetov samozrejme nemôžeme zabúdať ani na naše umelé smútočné vence, ktoré posielame rovnaké ako vidíte na našej stránke, nakoľko máme zverejnené len reálne fotky dostupných vencov.  

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma