Dovolenka Chorvátsko

Dovolenka Chorvátsko

Chorvátsko - najkrajšia dovolenková destinácia!

13.06.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.holiday-portal.com

Hľadáte ubytovanie pre 2 rodiny v Chorvátsku?

Plánujete v lete prežiť spoločnú dovolenku s Vašimi priateľmi?

 

Na začiatok treba zodpovedať niekoľko otázok, podľa ktorých si následne zvolíte tú správnu dovolenku. Na prvý pohľad sa zdá, že najdôležitejšia je voľba konkrétnej destinácie. Chorvátsko disponuje množstvom krásnych miest, možno Vás láka návšteva kultúrnych pamiatok na polostrove Istria alebo Vás priťahuje pokojná dovolenka na piesočnej pláži v oblasti Makarska riviéra. Pokiaľ však chcete dovolenkovať spolu s inou „famíliou“, výber destinácie je skôr „druhoradá až treťoradá“ otázka...

 

Pred začatím hľadania ubytovania, je veľmi dôležité zistiť, akú predstavu majú o dovolenke osoby, s ktorými dovolenku plánujete. Bude všetkým vyhovovať dovolenka v Chorvátsku so stravou alebo postačuje len ubytovanie v Chorvátsku bez stravy?

 

Keď je pred Vami spoločná dovolenka s rodinou, ktorá má tiež deti, stojí za zváženie, či sú Vaše deti „na rovnakej vlne“, či sú v približne rovnakom veku a pod. Ak počítate s tým, že o malé deťúrence sa budú starať tie veľké, tak to v prípade dovolenky nefunguje a ľahko sa stane z dovolenky peklo. Ak máte túto otázku vyriešenú a chcete stráviť dovolenku so spriaznenou rodinou, vtedy je vhodné hľadať ubytovanie v malom apartmánovom dome so záhradou, kde sú k dispozícii iba dva apartmány. Chorvátsko poskytuje širokú paletu tohto typu ubytovania.  Obľúbené sú apartmány, ktoré majú samostatný vchod. Každý môže mať vlastný program a nemusí sa prispôsobovať druhej rodine. Dovolenkujúci sa môžu stretnúť hocikedy, keď chcú, napr. večer v záhrade s grilom, na pláži a pod. a deň prežiť podľa vlastných predstáv a venovať sa svojej „rodinnej bunke“.

 

Predtým, ako začnete ubytovanie hľadať, je dôležité určiť jeho typ. V prípade spoločnej rodinnej dovolenky je toto niekedy dôležitejšie, ako voľba destinácie. Je to preto, že spriatelená rodina, s ktorou plánujeme dovolenku, má vlastné zaužívané rituály, ktoré nepoznáme. Je iné stretnúť sa občas pri pivku, na návšteve alebo oslave, ako spolu stráviť 10 dní na dovolenke. Podcenenie tohto faktu môže spôsobiť, že dovolenka priateľov rozháda a po tom predsa netúžite.

 

Chorvátsko je čarokrásna krajina, preto by sme mohli hodiny polemizovať o tom, ktorá destinácia v Chorvátsku je krajšia, ktorý ostrov v Chorvátsku má najviac slnečných dní v roku, a pod. Chorvátsko uspokojí všetky skupiny dovolenkárov, napr. pláž Zrce, ktorá sa nachádza na ostrove Novalja je pre pestrý nočný život obľúbená hlavne medzi mladými ľuďmi...

 

Čo všetko ponúka Chorvátsko sa dočítame v rôznych internetových sprievodcoch, no ak si dôkladne nezvážime, s kým na dovolenku pôjdeme,  nezachráni to ani skutočnosť, že nám do lona spadne lacná dovolenka v Chorvátsku s prívlastkom Chorvátsko - najkrajšia dovolenková destinácia!

 

Dovolenka Chorvátsko
Dovolenka Chorvátsko

Hodnotenie

Dovolenka Chorvátsko
Hodnotenie 4.99 z 5
Počet hlasov 116
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma