Dovolenka v drevenici alebo v zrube

Dovolenka v drevenici alebo v zrube

Zaujímavé miesta a tipy na letné ubytovanie

31.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Predstavte si malú útulnú dreveničku alebo zrubovú chatu na samote uprostred čarovnej prírody. Zažite romantiku s polovičkou, oddych s rodinkou či zábavu s partiou. Strávte večer pri plápolajúcom ohni v krbe s pohárom vínka v ruke. Tento príjemný pocit je skrátka neopísateľný.

 

Ubytovanie Liptovský Mikuláš, Liptovská Drevenica sa nachádza priamo v srdci Liptova. Prírodný materiál, útulné apartmány, neodolateľná atmosféra – to je to, čo vás vytrhne z každodenného zhonu. Po prechádzke či turistike si zaslúžite niečo špeciálne – jedinečnú tradičnú drevenú kaďu.

 

Luxusne zariadený penzión, ktorý vám splní všetky priania nájdete v Kremnických vrchoch. Ubytovanie KrahuleKôlnička Penzión je kanadský zrub s dokonalým výhľadom na okolitú prírodu.

 

Ubytovanie Partizánska ĽupčaZrubová chata Magurka je veľmi obľúbeným zrubom v liptovskej oblasti. Ak ste práve dostali chuť na absolútny relax bez mobilných telefónov – Chata Magurka je tou správnou voľbou. Oddych ako stvorený na únik od každodenných povinností.

 

Chata na samote sa nachádza na ozajstnej samote, v horskom prostredí Muránskej planiny 5 km od obce Polomka. Letná turistika ponúka nádherné výhľady na Nízke Tatry a Ďumbier. Okolité stráne sú raj pre hubárov, v lesoch a na hrebeňoch kopcov nazbierate jahody, maliny, čučoriedky a brusnice. V okolí Chaty na samote je viacero rybníkov s možnosťou rybolovu. Čistá príroda vytvára vhodné prostredie pre pobyty osôb s respiračnými ochoreniami.

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku! 

 

Hodnotenie

Dovolenka v drevenici alebo v zrube
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma