Drevodomy - vysoký štandard bývania.

Drevodomy - vysoký štandard bývania.

Stavebná firma vysvetľuje mnoho výhod, ktoré tieto nízkoenergetické stavby prinášajú.

21.07.2015 | UNIO spol.s.r.o. | www.uniospol.sk

Pri rozhodovaní výstavby rodinného domu, zvažuje zadávateľ stavby mnoho aspektov, ktoré posudzuje a vyhodnocuje. Pri klasických stavbách, ale aj pri drevodomoch určite zohrá hlavnú rolu cena, energetická úspornosť, výhody konštrukčného prevedenia a iné benefity. 

Z tohoto dôvodu pridávame pár benefitov, ktoré môžete získať ak sa rozhodnete pre stavbu drevodomu na kľúč.

 

1.  Viac vnútorného priestoru, menej zastavanej plochy:

 

Pri identickej zastavanej ploche je vnútorná plocha obytných miestností a komunikačných plôch väčšia. V interiéri sa nenachádzajú prakticky žiadne hluché komunikačné plochy, ktoré pri realizácii platíte, ako plochy izieb, ale s otáznym využitím. Plocha obytných miestností zo sociálneho zázemia tvorí viac ako 90% celkovej úžitkovej plochy.

 

2. Modulový návrh:

 

Drevodom je pripravený „rásť„ . Modulový návrh dispozície dáva možnosť s minimálnymi zásahmi meniť dispozíciu interiéru. V prípade potreby môžete pričleniť priľahlé exteriérové plochy do interiéru a tým zväčšiť úžitkovú plochu drevodomu.

 

3. Schopnosť akumulovať teplo:

 

Skladba obvodových konštrukcií eliminuje doteraz veľký problém montovaných drevodomov – schopnosť akumulovať teplo v objekte porovnateľné s klasickými stavbami. Drevodom nevychladne v krátkom čase. Fázové posunutie teplotného kmitu (vychladnutie, prehriatie interiéru domu ) Ψ = 12 hodín. Táto hodnota Ψ zaručuje vysokú tepelnú stabilitu interiéru drevodomu počas celého roku.

 

4. Zaradený do energetickej triedy A:

 

Rastúci nízkoenergetický drevodom je podľa teplotechnického výpočtu zaradený do energetickej kategórie A. Plánované ročné náklady z energetickej stránky objektu sú porovnateľné s nákladmi na byt v bytovom dome. Váš dom je 3x úspornejší, ako štandardný dom.

 

5. Výhradne vo vyhotovení na kľúč: 

 

Drevodom je výhradne vo vyhotovení  „na kľúč „ . 

 

Technológia suchej montáže eliminuje vplyvy počasia. Z tohoto dôvodu sa výrazne skracuje doba realizácie drevodomu. Mokrý proces pri výstavbe je na jej začiatku pri realizácii železobetónovej základovej dosky.

 

Z týchto piatich benefitov si môžete spraviť predstavu a zhodnotiť výhodnosť výstavby rodinného drevodomu na kľuč.

Hodnotenie

Drevodomy - vysoký štandard bývania.
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 12
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma