Dvojité ovládanie pre autoškoly

Dvojité ovládanie pre autoškoly

Ovládanie pre vozidlá autoškôl a ich strešné označenie

14.12.2015 | Dvojité ovládanie | www.dvojite-ovladanie.sk

Možno ste niekedy rozmýšlali ako fungujú cvičné vozidlá autoškoly a ako sa dá takéto zariadenie namontovať. Ako už možno viete pre výučbu nových vodičov sa musia využívať špeciálne upravené vozidlá. Tieto automobily musia byť upravené tak, aby inštruktor autoškoly mohol včas zabrániť nehode. Vozidlá autoškoly musia byť dostatočne označené strešným označením s nápisom "autoškola", aby sa ostatný účastníci cestnej premávky mohli prispôsobiť a zvýšiť pozornosť. Nápis autoškola musí byť v červenej farbe.

 

Dvojité ovládanie pre vozidlá autoškoly je zariadenie, ktorým inštruktor autoškkoly môže ovládať spojku a prevádzkovú brzdu. Zariadenie dvojtého ovládania sa dá nainštalovať bez toho, aby sa zasahovalo do pôvodnej konštrukcie vozidla. Inštalácia takéhoto zariadenia sa dá stihnúť za 4 hodiny.

 

Systém funguje na princípe bowdenov, ktoré pôsobia na pôvodný pedál. Bowdeny majú teflónovú vložku, čo zabezpečuje plynulý chod, minimálne trenie a dlhú životnosť. Celé zariadenie je bezúdržbové. 

 

Na montáž zariadenia dvojitého ovládania je nutné vlastniť certifikáty vydané Ministerstvom dopravy a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky.

 

Viac informácií na http://dvojite-ovladanie.sk/

Dvojité ovládanie pre autoškoly
 

Hodnotenie

Dvojité ovládanie pre autoškoly
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma