Ekologické značky: Ktoré to sú?

Ekologické značky: Ktoré to sú?

Zmena šatníka a objatie vegánskeho módneho štýlu sa môže javiť ako veľký a náročný krok.

24.10.2018 | Hi Promotion s.r.o. | dedoles.sk

Ekologické značky: Ktoré to sú?

Zmena šatníka a objatie vegánskeho módneho štýlu sa môže javiť ako veľký a náročný krok. Každý si totiž potrpí na určitý štandard a svoje obľúbené značky. Aj „zelené“ značky vám ale ponúknu štýlové a originálne oblečenie, v ktorom zaiste zažiarite. Prečítajte si teda, o aké značky ide.

TheMountain

Značka TheMountain spolupracuje s desiatkami rôznych umelcov, ktorí umiestňujú svoje originálne diela na tričká, mikiny, šaty aj hrnčeky.

Spoločnosť sa definuje ako výrobca ekologických odevov už od prvého ušitého trička na začiatku deväťdesiatych rokov. Dôležité rozhodnutie o výbere atramentu na báze vody, organických reaktívnych farbív sa stalo základom výrobného procesu TheMountain. Ekologický spôsob myslenia nabral nové rozmery a značka sa tak vpísala do povedomia mnohých.

Vďaka výrobným procesom sa im podarilo recyklovať až 4 milióny galónov vody. Získali tiež certifikát Oekotex 100%, ktorý potvrdzuje, že tričká TheMountain neobsahujú žiadne škodlivé chemikálie.

Tričká sú navyše vyrábané zo 100% bavlny, mikiny zas z bavlny a polyestru. Oba spomínané materiály sa radia medzi vegánske.

Mr. Guru a Miss Go

Spoločnosť kladie vysoký dôraz na svojich zamestnancov, produkciu a životné prostredie. Všetko oblečenie je navrhované, šité aj potlačené v Poľsku. Zamestnanci sú vysoko cenení a pracujú v dobrých podmienkach.

Mr. Guru a Miss Go vám ponúka rôzne mikiny, tričká, dámske legíny, plavky a ruksaky vyrobené z bavlny, spandexu, polyestru a nylonu. Celá produkcia sa podriaďuje prísnym pravidlám, ktoré sú v súlade so životným prostredím. Oblečenie sa vyznačuje vysoko kvalitou, ktorá je kombinovaná s emóciami. Vďaka umeleckým motívom môžete vyjadriť svoju originalitu stovkou rôznych spôsobov. V dave už viac nebudete anonymní ani nepoznaní. Nesmierne netradičný štýl ukáže, čo sa vo vás ukrýva.

 

 

Hodnotenie

Ekologické značky: Ktoré to sú?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma