Expresný servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov

Expresný servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov

Servis mobilov, smartfónov priamo u Vás

23.04.2015 | Good job s.r.o | www.idoctor.sk

Servis Apple iDoctor.sk opraví váš iPhone aj u Vás doma alebo v práci

 

Apple iPhone

Steve Jobs (šéf spoločnosti Apple) v januári 2007 predstavil dlho očakávaný chytrý mobilný telefón s označením iPhone. Priaznivci nahryznutého jabĺčka sa teraz môžu tešiť z veľmi zaujímavého multimediálneho prístroja.

iPhone sa stal už pred svojím uvedením na trh objektom nebývalého záujmu a najrôznejších špekulácií o tom, ako by prístroj mal vyzerať a čo všetko by mal vedieť. Spoločnosti sa ale podarilo podobu svojho prvého mobilného telefónu utajiť.

Servis iPhone v Bratislave

 

V prípade poruchy vášho iPhone, iPad iPod neváhajte a navštívte Servis Apple iDoctor.sk, ktorý váš poškodený alebo nefunkčný iPhone uvedie do pôvodného stavu. Servis Apple iDoctor.sk poskytuje softvérovú podporu a vykonáva pozáručný servis všetkých typov komunikátorov a smartphonov iPhone. Zaisťujeme servis iPhone v štandardných dobách do 24hod ale aj expresných termínoch (5 min-90 min).Medzi najčastejšie závady iPhone patrí nefunkční LCD displej a prasknuté sklo.

Poškodenie LCD displeja, rozbité sklo a nefunkčná dotyková plocha (digitizér) býva najčastejšie spôsobená pádom. Menia sa obe vrstvy (digitizér je prilepený na spodnej strane skla). Poškodenie LCD displeja sa prejavuje blikaním, rastrom, nefunkčnom podsvietením (aj pri nastavení jasu na najvyššiu možnosť je display stále tmavý), svieti iba bielo alebo nesvieti vôbec (po pamäti iPhone môžete ovládať), na obrazovke sa môžu objaviť šedivé pruhy, či kruhy spôsobené prasknutím.

 

Servis iPhone u Vás doma

 

Poskytujeme servis mobilných telefónov priamo u Vás doma, alebo v práci v okolí BA, SC a PK. Pokiaľ ste zaneprázdnený, stačí nás iba kontaktovať a prídeme k Vám. Táto služba je úplne ZADARMO a bez žiadnych príplatkov. Váš mobilný telefón, alebo tablet opravíme priamo pred Vašimi očami a už nemusíte strácať čas cestovaním k nám do servisu. Jednoducho povedané profesionalita a spokojnosť zákazníka je na prvom mieste.

Hodnotenie

Expresný servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma