Expresný servis/oprava iPhone

Expresný servis/oprava iPhone

Servis mobilných telefónov

19.11.2015 | Good job s.r.o | www.idoctor.sk

Najrýchlejší profesionálny servis mobilných telefónov, smartfónov a tabletov

 

    V iDoctor.sk vieme, aký je v dnešnej dobe dôležitý čas. Preto ten Váš dokážeme skutočne ušetriť. iDoctor Vám zaručí servis mobilného telefónu na počkanie za štandardné ceny. Na každú servisnú opravu, či náhradný diel poskytujeme kompletnú záruku. iDoctor Vám ponúka rýchly, kompletný a lacný servis telefónov Apple, Samsung, HTC a Sony.

Servis telefónov, smartfónov priamo u Vás

 

    Unavuje Vás cestovať za kvalitným servisom pre Váš telefón? Žiadny problém. Prídeme my k Vám. Stačí nám zavolať, dohodnúť si termín a využiť našu jedinečnú službu, ktorú Vám ponúkame úplne zadarmo, bez žiadnych skrytých poplatkov. Naša profesionalita a Vaša spokojnosť sú pre nás prvoradé.

Expresný servis mobilných telefónov poštou

 

    Nemachádza sa vo Vašom okolí profesionálny servis telefónov? V iDoctor ste aj v tomto prípade na tej správnej adrese. Ponúkame Vám službu SERVIS POŠTOU. Pošlite nám Váš smartfón, prípadne tablet. Už v deň jeho prijatia urobíme diagnostiku a po nej Vás budeme kontaktovať kvôli informáciám o cene servisu, prípadne náhradných dielov. Po odsúhlasení Váš mobil, či tablet opravíme a pošleme na Vašu adresu. Cena nebude navýšená o žiadne extra poplatky a zaplatíte len cenu opravy ako keby ste prišli priamo k nám.

 

 

iDoctor je mobilný!     Expresný servis mobilov a tabletov v mieste Vášho bydliska či pracoviska. Stačí zavolať a my prídeme za Vami. Služba je zdarma v rámci BA.

Zavolajte nám 0949 063 599 alebo napíšte info@idoctor.sk iDoctor je spoľahlivý!     Pracujeme s originálnymi, alebo OEM náhradnými dielmi na ktoré poskykujeme záruku 12 mesiacov. Očakávajte rýchle a profesionálne služby na úrovni. iDoctor je všade! Je Vám Bratislava ďaleko? Stačí nám zariadenie poslať poštou. Ešte v deň prijatia zákazky ho servisujeme a obratom zašleme na Vami zadanú adresu.

Hodnotenie

Expresný servis/oprava iPhone
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma