Garážové brány a ich prelisy

Okrem funkčnosti brán sa zamerajte aj na ich dizajn

24.06.2016 | TOPSHADE | www.najlepsiebrany.sk

Garážové brány alebo priemyselné brány by mali predovšetkým spĺňať požiadavky na ochrannú funkciu. Mali by mať kvalitné konštrukčné vyhotovenie, byť funkčné, užívateľsky pohodlné a zaistiť bezpečnosť. Ak toto všetko brána spĺňa, môžete sa zamerať aj na jej dizajnovú funkciu.

 

Garážové automatické brány spoľahlivo splnia svoju estetickú funkciu a pozitívne zapôsobia na celkový vzhľad budovy alebo rodinného domu. Čo sa týka farebného prevedenia, môžete si vždy vybrať zo širokého spektra farieb a odtieňov, prípadne drevených imitácií. Budete spokojný aj v prípade, ak hľadáte atypickejší farebný odtieň. Pri garážových bránach si môžete zvoliť aj dizajn panelu a šírku prelisov. Štandardne sa stretnete s piatimi typmi prevedenia panelov, ktoré sa hodia do súčasných architektonických trendov rodinných domov.

 

Lamelový vzor má úzke prelisy a vychádza z tradičného dizajnu klasických brán. Je vhodný pre klasické domčeky. Polovičný prelis je podobný ako lamelový, ale prelisy sú širšie. Prináša do fasády domu prvok moderného vzhľadu. Hladký panel bez prelisov sa hodí k akejkoľvek fasáde. Vďaka svojim čistým líniám nenaruší celkový dizajn domu. Kazetový vzor je vyskladaný z kaziet. Hodí sa predovšetkým k fasáde domu v rustikálnom štýle . Mikroprofil je typický veľmi úzkymi prelismy a ľahko zapadne do futuristického architektonického štýlu.

 

Ak si neviete vybrať, poraďte sa s odborníkom na architektonický dizajn, ktorý vám pomôže zvoliť si tú najestetickejšiu alternatívu pre váš dom.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma