GARDENIA 2017 – Záhrada a záhradná technika

GARDENIA 2017 – Záhrada a záhradná technika

Záhradná technika STIGA a SABO pre rok 2017

10.03.2017 | HUNTING TRADE | www.podnalov.sk

            Tohtoročná jar už pomaly klope na dvere a je na čase prekontrolovať záhradnú techniku a náradie uskladnené v našich domácnostiach. Veď už onedlho vykuknú skutočné jarné slnečné lúče a naše dvory sa opäť krásne zazelenajú. Ale ste na to pripravení? Všetky dôležité tipy, rady a odporúčania pre rok 2017 sa dozviete na výstave GARDENIA 2017  na výstavisku Agrokomplex v Nitre.

            V dňoch 20. - 23. apríla 2017 sa uskutoční 21. Ročník medzinárodnej predajnej výstavy pre záhradníctvo, záhradkárov, priateľov bonsajov i kvetov a životného prostredia. Viac ako stovka vystavovateľov Vám predstaví len to najlepšie zo sveta záhrad i záhradnej techniky a budete sa môcť zoznámiť s horúcimi novinkami.  V areáli výstaviska nájdete profesionálnych pestovateľov domácich i exotických kvetín a bonsajov. Samozrejmosťou budú rozsiahle inštalácie záhradnej techniky ako sú zavlažovacie systémy, exteriérové osvetlenie a iné záhradné doplnky či nábytok.

 

SABO, STIGA a VILLAGER

 

            Pri úprave väčších záhrad sa jednoznačne nezaobídeme bez kvalitnej záhradnej techniky, ktorá nám urýchli a uľahčí množstvo roboty. Tento rok sa podrobnejšie pozrieme na nové značky, ktoré sa na Slovensku čoraz viac drú do popredia u získali si dôveru mnohých slovenských domácností i firiem.  Z vyššie uvedených je azda najznámejší švédsky gigant STIGA, ktorý má vo svojej ponuke široké portfólio záhradnej techniky a dokáže plne pokryť potreby aj náročnejších záhradkárov či profesionálnych správcov záhrad a parkov. Do pozornosti dávame najmä záhradný traktor STIGA s mulčovaním. Traktorové kosačky STIGA vynikajú svojou všestrannosťou a výbornou ovládateľnosťou. Dokážu bez prestávky kosiť rozsiahle trávnaté plochy ako parky či ihriská pričom kvalita kosenia je mimoriadne vysoká.

            Pre potreby menšieho ale stále dosť náročného kosenia sa ako ideálna javí nemecká záhradná kosačka SABO 43-A ECONOMY. Ide o benzínový model s mimoriadne výkonným a silným motorom, vďaka ktorému si hravo poradíte aj s hustým či prerasteným trávnikom. Navyše kosačky SABO sú vybavené inovatívnou funkciou unikátneho prúdenia vzduchu v priestore kosenia vďaka čomu za kosačkou neostávajú ani najmenšie zvyšky pokosenej trávy. Kosačky sú mimoriadne ergonomické, dobre sa ovládajú a disponujú automatickou signalizáciou naplnenia zberného koša.

            A na záver pridávame ešte jeden typ na aktuálne trendy v kosení – sú nim robotické kosačky STIGA. Ak vlastníte menšiu alebo stredne veľkú záhradu a ste príliš pracovne vyťažený na to, aby ste sami pravidelne kosili Vašu záhradu, je to ideálne riešenie. Robotická kosačka od STIGY si dokáže sama zmapovať pôdorys záhrady a na základe získanej mapy zvolí čo najefektívnejšiu trasu a spôsob kosenia. Samozrejme poradí si aj s prekážkami, ktoré obíde a následne opäť pokračuje v kosení. Vašou jedinou starosťou bude len kontrolovať stav batérií.  Menovanú záhradnú techniku nájdete aj u špecializovaného predajcu lesníckej a záhradnej techniky a poľovníckych potreib PodNaLov.sk.

Hodnotenie

GARDENIA 2017 – Záhrada a záhradná technika
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma