Hľadáte bižutériu na stužkovú?

Hľadáte bižutériu na stužkovú?

V súčasnosti je hitom ručné robená bižutéria, ale stále sú v kurze aj ...

20.10.2018 | AuroraShop - luxusná bižutéria | www.aurorashop.sk

Stužkové slávnosti majú na Slovensku viac než 100 ročnú tradíciu a pre mnohých sú nezabudnuteľnou udalosťou.

 

V súčasnosti je hitom ručné robená bižutéria, ale stále sú v kurze aj štrasové doplnky. Nezabudnite na farebný súlad, ale zas nech nie je váš outfit fádny, nebojte sa kombinovať farby.

 

K náročnejším šatám sa hodí jednoduchá, jemná a decentná bižutéria, možno stačia iba náušnice. Pokiaľ sú šaty jednoducho elegantné, je tu priestor na výraznejšie náušnice a náramok. Jedinečným náhrdelníkom môžete skrášliť svoj dekolt. Snažte sa to neprehnať a možno si vystačíte náušnicami a náramkom.

 

Najmä pre dievčatá či matky je veľmi dôležité, aby boli vkusne oblečené aj upravené.

Našťastie máme už za sebou obdobie, keď mali všetky dievčatá na stužkovej šaty jednej dĺžky a farby. Preto je individuálnou záležitosťou, kto si čo oblečie a aké doplnky použije. Dôležité je neprehnať to.

 

 

Tak nech sa tá stužková v pamäti zachová... –AS-

 

„Študentská tradícia stužkových slávností sa na Slovensku začala v Banskej a lesníckej akadémii v Banskej Štiavnici už v 19. storočí. Neskôr sa rozšírila na gymnáziá a postupne na všetky druhy stredných škôl s maturitou.  Stužková bola najskôr výlučne záležitosťou študentov a niekoľkých pedagógov. Postupne na ňu začali pozývať aj rodičov či priateľov. Je spojená s odovzdávaním maturitných stužiek a spevom starej študentskej latinskej piesne – Gaudeamus igitur – ako symbol nového života a nádeje.  V 19. storočí mládenci nosili na stužkovej frak a v tomto oblečení sa pohybovali aj v týždni pred stužkovou, keď vyberali peniaze do klobúka.“ Zdroj: Múzeum školstva a pedagogiky, Bratislava

Ručne robený náramok
Ručne robený náhrdelník

Hodnotenie

Hľadáte bižutériu na stužkovú?
Hodnotenie 4.82 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma