Hľadáte originálny darček pod stromček?

Hľadáte originálny darček pod stromček?

Zvoľte antibakteriálne termo oblečenie.

08.11.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

Pomaly, ale isto sa blíži čas Vianoc. Sú to najkrajšie sviatky v roku a pre každého prichádza každoročná dilema, čo darovať pod stromček. Niekto je aktívny a vybavuje darčeky už teraz v novembri, iní majú radi ten pravý zhon a počkajú si na posledné možné dni. Vždy sa snažíme vymyslieť nejaký originálny darček, niečo iné. Klasiky ako knižka alebo kozmetika neublížia. Máme však pre Vás jeden tip, ktorý stojí za zváženie.

 

Oblečenie je tiež dosť obvyklý artikel, ktorý nájdeme pod stromčekom. Ešte viac môže potešiť antibakteriálne termo oblečenie. Tento typ oblečenia v sebe skrýva mnoho výhod. Nosiť sa dá ako každodenná časť odevu, ale ocenia ho aj športovci, ktorí žijú aktívnym životom. Toto oblečenie sa vyznačuje rýchlym odvodom vlhkosti, prádlo veľmi rýchlo schne a netreba ho ani žehliť. Túto vlastnosť ocenia hlavne gazdinky. Antibakteriálne oblečenie má výborné termoizolačné vlastnosti, antialergické účinky a sú odolné voči baktériám.

 

V ponuke spoločnosti NanoProm nájdete tričká, nohavice, mikiny, čiapky, ponožky, šatky či spodnú bielizeň. Produkty sú vyrobené podľa toho, v akom prostredí sa majú využívať. Je tu oblečenie pre športovanie v halách, ale aj v chladnejšom počasí, nájdete aj kúsky pre športovanie a pohyb v teplejších dňoch.

 

Antibakteriálne oblečenie je k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách. Vo farebnosti prevažuje klasická biela a čierna. Termo oblečením môžete obdariť dámy, pánov a aj Vaše ratolesti.

 

Pozrime sa na to, aké výhody ponúka antibakteriálne termo oblečenie:

 

1. Aktívne ničí aj odolné baktérie.

 

2. Zabraňuje tvorbe zápachu.

 

3. Priliehavý anatomický strih.

 

4. Netlačiace ploché švy.

 

5. Príjemný a ľahký materiál.

 

6. Odvádza pot a nechladí.

 

7. Rýchloschnúci a špine odolný.

 

8. Rezistentný proti mechanickému opotrebovaniu.

 

9. 9x pevnejší ako bavlna.

 

10. Vysoká životnosť a úžitková hodnota.

 

11. Nie je nutné prať po každom použití.

 

Ako vidíte z vyššie uvedeného, antibakteriálne oblečenie ponúka veľa výhod. Preto ak sa pustíte do nákupu toho pravého pod stromček, zapíšte si na zoznam aj antibakteriálne termo oblečenie od NanoPromu. Určite tým potešíte Vašich blízkych.

Antibakteriálne tričká
Antibakteriálne ponožky

Hodnotenie

Hľadáte originálny darček pod stromček?
Hodnotenie 4.6 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma