Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu?

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu?

Machové obrazy, steny a obklady!

28.11.2016 | Solidis | www.solidis.sk; www.facebook.com/Solidis.sk

Ako si zveľadiť interiér štýlovou dekoráciou a priniesť zároveň pocit prírody do interiéru? Dobrou voľbou je vyskúšať machové steny, machové obrazy, či machové obklady.

 

Machové steny sú horúcou novinkou v interiérovom dizajne. Machová stena je vlastne veľký machový obraz - "plátno" však nezdobia akvarely, ale tzv. stabilizovaný mach. Mach sa stabilizuje tak, že všetka vlhkosť v ňom je nahradená konzervačným prostriedkom – tento prostriedok je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Keď mach raz absorbuje konzervačný prostriedok, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu po dlhú dobu.

 

Machové obrazy sú hotový výrobok. V machovom obraze sa nachádza tzv. stabilizovaný mach. Mach sa stabilizuje tak, že všetka vlhkosť v ňom je nahradená konzervačným prostriedkom – tento prostriedok je šetrný k životnému prostrediu a biologicky odbúrateľný. Keď mach raz absorbuje konzervačný prostriedok, zachová si svoj prirodzený vzhľad a farbu po dlhú dobu.

 

Výhody machu: nepotrebuje denné svetlo, ohňuvzdorný, široký výber machu a obrazových rámov v rôznych materiáloch, tvaroch a farbách, vlastný dizajn.

 

Machové obrazy sú krásnym a príjemným osviežením steny v interiéry svojho domova, reštaurácie, kancelárie, či v obchodnom centre, atď.

 

Existujú aj machové obklady. Tie sa používajú najmä v kúpeľni, pretože mach nepotrebuje denné svetlo, iba vysokú vlhkosť vzduchu. Inštalujú sa však aj v kuchyni alebo v obývačke. Machové obklady sú vyrobené z plechu a ošetrené prostriedkom proti parazitom, plesniam a hubám. Na to, aby rástli, ich netreba polievať, stačí im vzdušná vlhkosť alebo ak v blízkosti steny použijete rozprašovač vody. Machové steny navyše byt nielen zútulnia, ale aj ozdravia. Prirodzene totiž zvlhčia vzduch, pohltia nadbytočnú vlhkosť a bránia rastu plesní.

 

Naša spoločnosť by mala už onedlho realizovať bytový interiér s použitím spomínaných machových stien. Je to pre nás nová výzva, na ktorú sa už teraz tešíme. V prípade otázok, či dopytu nás neváhajte kontaktovať www.solidis.sk  

 

Hodnotenie

Hľadáte pre svoj interiér štýlovú dekoráciu?
Hodnotenie 4.91 z 5
Počet hlasov 11
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma