Hľadáte ubytovanie na Slovensku?

Hľadáte ubytovanie na Slovensku?

Ubytovanie kde len chcete, v hoteli, penzióne, chate, chalupe, drevenice, či inom ubytovacom zariadení

12.08.2014 | Retyp, spol. s r. o. | www.tvojeubytovanie.sk

Ešte ste nestrávili počas letných prázdnin výnimočnú dovolenku na Slovensku? Je pravý čas to zmeniť. Ideálna je dovolenka a ubytovanie na Slovensku, v najkrajších a najnavšetvovanejších lokalitách Slovenska. V každom kúte Slovenska nájdete pekné lokality s rôznym ubytovaním. Ubytovanie Vysoké Tatry vás osloví v zelenej prírode. Ubytovanie Nízke Tatry je rovnako pekné ako vo Vysokých. Ubytovanie na Liptov je zaujímavé aj svojím Aquaparkom v Liptovskom Mikuláši. Ubytovanie na Orava s turistickou atrakciou Jánošikové diery a počas leta aj Jánošikovými dňami v rodnom meste Terchová. Ubytovanie Kysúce je známe najmä lyžiarskym strediskom Chopok. Ubytovanie Slovenský raj má krásne hory a lesy.

Ten kto má rad nočný život tak by si nemal nechať újsť hlavné mesto a ubytovanie v Bratislave. Významnými dovolenkovými destináciam na Južnom Slovensku sú mestá Štúrovo, Veľký Meder, Podhájska a najjužsnejšie mesto Patince.Ten kto má rád hrady a zámky tak by si nemal nechať újsť mesto a hrad v Trenčíne, v Nitre.

 

Je iba na vás čo hľadáte, aký typ ubytovania na Slovensku využívate a prefererujete. Zoznam ubytovacích, ale aj neubytovacích zariadení nájdete na portáli ubytovanie a dovolenka na Slovensku - tvojeubytovanie.sk.

Ubytovanie na Slovensku - Chata Malina, Hrabovo
 

Hodnotenie

Hľadáte ubytovanie na Slovensku?
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
SPONZOROVANÉ ODKAZY