HolidayCard - hotely za polovicu

HolidayCard - hotely za polovicu

Ak chcete zaplatiť za ubytovanie pri vašom cestovaní po Slovensku a Čechách iba polovicu, tak máme pre vás zaujímavú ponuku!

18.03.2014 | HC Group, s.r.o. | www.holidaycard.sk

Nezáleží na tom, či sa rozhodnete pre romantický wellness vikend, poznávací pobyt v meste, služobnú cestu alebo dovolenku na horách pre celú rodinu, odteraz môžete za ubytovanie na Slovensku a v Čechách zaplatiť naozaj len polovicu.

 

Novinka na trhu

 

"Nápad s kartou HolidayCard je vlastne celkom jednoduchý a preto taký efektívny," hovorí Tatiana Belovičová, konateľka spoločnosti HC Group, s.r.o., ktorá prevádzkuje internetový portál HolidayCard.sk. "Ak sa chcete ubytovať, kúpite si kartu HolidayCard, na našom portáli vyhľadáte svoju obľúbenú slovenskú alebo českú destináciu a priamo v ubytovacom zariadení zarezervujete až tri po sebe nasledujúce noci za polovičnú cenu. Platnosť karty HolidayCard je 12, 24 alebo 36 mesiacov a možno ju použiť ľubovoľne často," vysvetľuje Tatiana Belovičová.

 

Bohatá ponuka

 

Držitelia karty HolidayCard sa môžu tešiť z bohatej ponuky ubytovacích zariadení, od luxusných 4-hviezdičkových hotelov, cez štýlovo zariadené apartmány až po príjemné penzióny s rodinnou atmosférou. Ubytovacie zariadenia sú na portáli prehľadne roztriedené podľa dostupnosti izieb, počtu hviezdičiek a ceny. Nechýba ani možnosť tematického vyhľadávania, napr. zariadenia s bezbariérovou infraštruktúrou alebo s priateľským prístupom k majiteľom domácich zvierat.

 

Výhody pre hoteliérov

 

Záujemcom o ubytovanie prináša karta HolidayCard atraktívnu ponuku a hoteliérom dáva šancu optimalizovať využitie izieb počas dní s nízkou návštevnosťou. Prihlásenie do projektu HolidayCard a účasť v ňom sú pre hoteliérov úplne bezplatné. Okrem efektívnejšieho využitia izbovej kapacity profitujú aj z generovania dodatočných príjmov zo stravovacích a rôznych doplnkových služieb (fitness, sauna, bazén a pod.). Každé ubytovacie zariadenie získa registráciou navyše aj 10 kariet HolidayCard v hodnote 290 eur zadarmo.

 

Podpora rozvoja cestovného ruchu

 

Projekt HolidayCard pomáha rozvoju domáceho a aktívneho zahraničného cestovného ruchu lepším využívaním jeho potenciálu. Slovenské a české ubytovacie zariadenia sú na portáli zastúpené približne v rovnakom pomere. V oboch krajinách existuje obrovský potenciál na rozvoj cestovného ruchu a karta HolidayCard v značnej miere podporuje predaj produktu cestovného ruchu Slovenskej republiky v Českej republike a naopak.

 

Okamžitá platnosť

 

Karta HolidayCard je platná okamžite po jej objednaní. Po úhrade fakturovanej ceny dostane záujemca obratom e-mail s dočasnou kartou vo formáte PDF. Vytlačený dokument ho oprávňuje k okamžitému použitiu na ubytovanie za polovičnú cenu. V priebehu pár dní mu bude poštou do vlastných rúk doručená osobná karta HolidayCard, ktorá automaticky nahrádza dočasný dokument PDF.

 

Viac informácií získate na: www.holidaycard.sk

 

 

Hotel Panorama Resort s kartou HolidayCard za polovicu
Penzión na Slnečnej stráni s kartou HolidayCard za polovicu

Hodnotenie

HolidayCard - hotely za polovicu
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma