Horské hotely na Slovensku

Horské hotely na Slovensku

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

10.06.2015 | Sz3, s. r. o.

Hľadáte vhodné miesto na letnú dovolenku, oslavu, či firemné školenie? Zabudnite na horúčavy a rozpálené mestá a poďte s nami do vyšších polôh, kde je svieži vzduch a krásna panoráma okolitých vrchov.

 

Vysoký štandard Vám poskytne ubytovanie DonovalyHotel Galileo. Prostredie známej horskej obce je ako stvorené na príjemné prechádzky a športové aktivity. Rozhodne nevynechajte návštevu rozprávkovej dedinky Habakuky, ktorá očarí malých aj veľkých návštevníkov. Hotel ponúka aj možnosť usporiadať firemné školenia a konferencie. Personál Vám pomôže zorganizovať akciu podľa Vašich predstáv a zabezpečí zábavu na večer.

 

Zavítajte do strediska lyžovania a turistiky – Jasnej. Ubytovanie Demänovská dolinaHorský Hotel Liptov leží vo východiskovom bode viacerých turistických trás, len niekoľko minút chôdze od stanice lanovky na Chopok. Nároční cyklisti určite využijú príležitosť zajazdiť si v Bike parku s trasami rôznej obtiažnosti. Nudiť sa však nebudete ani v hoteli. K dispozícii je stolný tenis, biliard, stolný futbal či lezecká stena. Hotel Liptov je výborným kandidátom nielen pre Vašu rodinnú dovolenku, ale aj firemné podujatia.

 

Kongresové služby s kapacitou až do 400 osôb zabezpečí ubytovanie Demänovská dolinaHotel Ski and Wellness Residence Družba. Štýlovo zariadené izby uspokoja aj tých najnáročnejších klientov. Hotel so svojím wellness centrom a multifunkčným ihriskom je však mimoriadne vhodný aj pre individuálne dovolenky. Rodičia ocenia rozličné aktivity pripravené pre deti, zatiaľ čo dospelí majú možnosť vychutnať si špeciality ľudovej reštaurácie a vybrať si z viac ako 100 druhov vín vo vínnej pivnici.

 

Pod vrcholom Babiek na úpätí Západných Tatier je situované ubytovanie BobrovecHorský Hotel Mních. Najväčším lákadlom je nádherná okolitá príroda. V hoteli však okrem zraku nasýtite aj iné zmysly. Nechajte sa v reštaurácii rozmaznať špecialitami slovenskej i medzinárodnej kuchyne alebo dajte prednosť Pustovni, kde Vám grilované špeciality na stôl prinesú hoteloví mnísi. Ak hľadáte priestory na zorganizovanie Vašej akcie, k dispozícii je niekoľko sál ideálnych pre usporiadanie svadieb, rodinných osláv ale i kongresov a firemných školení.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma