HP EliteDisplay S270c

HP EliteDisplay S270c

Prvý komerčný zakrivený monitor

10.04.2015 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

Pochváľte sa obsahom vo svojom PC a mobilnom zariadení nevšedným novým spôsobom so zakriveným monitorom HP EliteDisplay S270c.

 

 

Rozšírte svoj obzor.

 

Rozšírte svoje vizuálne vnímanie vďaka zakrivenej obrazovke HP EliteDisplay S270c s rozlíšením 1 920 x 1 080 Full HD, ktorá poskytuje širšie zorné pole ako plochá obrazovka 16:9 FHD rovnakej veľkosti.

 

Jednoduché pripojenie.

 

Okamžite zobrazte obsah svojho smartfónu alebo tabletu na mimoriadne veľkej obrazovke HP EliteDisplay S270c prostredníctvom jednoduchého pripojenia MHL, ktoré zároveň nabíja vaše zariadenia a udržiava ich pripravené na prácu.

 

Pôsobivý zvuk.

 

Vyťažte maximum so svojich médií s rozšíreným vizuálnym zážitkom vďaka širokým pozorovacím uhlom a vychutnajte si pôsobivý  zvuk systému DTS Audio so štyrmi reproduktormi, ktorý poskytuje prirodzenejšie zvukové tóny s maximálnou basovou odozvou.

 

Vzbuďte rozruch.

 

Nastavte novú latku pre štýlový výkon s elegantnou a modernou paletou čiernej a striebornej farby, tenkým dizajnom a skvelou obrazovkou s hustotou pixelov 82 ppi. Monitor HP EliteDisplay S270c prináša farebnú škálu s RGB 98% a nízkym zrkadlením a skreslením, ktoré poskytuje konzistentný obraz na celej svojej ploch

 

Zoznámte sa s novým najlepším priateľom svojho monitora.

 

Monitor HP EliteDisplay S270c vám umožní navrhnúť si obrazovku pre svoj spôsob práce, a to vďaka softvéru HP Display Assistant.

 

Dýchajte s ľahkosťou.

 

Spoľahnite sa, že vaša investícia do IT je zabezpečená štandardnou trojročnou obmedzenou zárukou. Ak chcete rozšíriť svoju ochranu nad rámec štandardnej záruky, vyberte si voliteľné služby HP Care Pack.

 

 

 

 

Cena a dostupnosť

 

 

Prvý komerčný zakrivený monitor HP EliteDisplay S270c nájdete tu>

 

Celý článok nájdete tu: HP EliteDisplay S270c

 

Ostatné displeje nájdete tu: HP Monitory

 

 

 

 

www.hp-shop.sk

facebook

 

 

 

 

 

 

HP Elitedisplay s27c
HP Elitedisplay s27c

Hodnotenie

HP EliteDisplay S270c
Hodnotenie 4.4 z 5
Počet hlasov 5
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma