HP ElitePad 1000 G2

HP ElitePad 1000 G2

Komplexné podnikové riešenie

25.04.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

HP ElitePad 1000 G2 je viac ako tablet - jedná sa o kompletné podnikové riešenie. Pýši sa elegantným a štíhlym prevedením. Prináša výkon a flexibilitu, ktorá zmení spôsob vašej práce. Vytvorte novú definíciu produktivity a buďte spokojní vďaka istote špičkového ovládania, bezpečnosti a podpory, ktorú očakávate od značky HP.

 

Produktivita a výkon

 

Tablet je vybavený výkonným procesorom od spoločnosti Intel a úžasnými funkciami potrebnými na to, aby ste boli produktívny nielen v kancelárií, ale aj na cestách. Buďte stále on-line. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu vrátane voliteľnej celosvetovej sieti 4G LTE, s aplikáciou HP Connection Manager. Dve kamery umožnia jednoduchú spoluprácu a aj zachytenie dôležitých momentov. Ovládanie tabletu je na vás. ElitePad 1000 G2 podporuje ovládanie dotykmi, perom a tiež hlasovými povelmi.

 

 

Elegancia a tenký dizajn

 

 

Špičkový dizajn poskytuje jeden z najtenších tabletov na trhu s hrúbkou iba 9,2 mm. Tablet HP ElitePad 1000 G2 je vďaka hmotnosti 680 g ľahký, no zároveň je vytvorený tak, aby bol odolný. Užite si väčšie pozorovacie uhly na multidotykovom paneli WUXGA s uhlopriečkou 10,1“ (25,6 cm), a to aj vonku.

 

 

Priepravený na IT prostredie

 

 

Jednoducho začleňte tablet HP ElitePad 1000 G2 do svojho počítačového prostredia a zjednodušte si prácu s voliteľnými riešeniami od spoločností HP, LANDesk a Microsoft. Vychutnajte si nastavenie podnikovej triedy a už sa viac netrápte kvôli počítačom vďaka službám HP Custom Integration Services.

 

 

Cena a dostupnosť

 

 

HP Tablet ElitePad 1000 G2 je dostupný od ceny 629 €.

 

 

 

Celý článok nájdete tu: HP ElitePad 1000 G2

 

 

 

facebook

www.hp-shop.sk

HP ElitePad 1000 G2
HP ElitePad 1000 G2
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma