HP Envy x360

HP Envy x360

Konvertibilný notebook

28.07.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

HP ENVY x360 je vysoko výkonný notebook, ktorý vám zaistí potrebnú produktivitu, pričom ho môžete ľahko premeniť a sledovať obrazovku v režime podstavca, hrať sa v režime stojanu a na cestách používať režim tabletu. Tento inovatívny konvertibilný počítač je dostatočne výkonný a pružný, aby uspokojil všetky vaše potreby.

 

 

BeatsAudio™

 

S technológiou BeatsAudio™ a duálnymi reproduktormi optimalizovanými na použitie v ľubovoľnej polohe je HP Envy x360 navrhnutý na reprodukciu toho najlepšieho a najpestrejšieho zvuku na počítači.

 

 

Webové chaty v skvelej kvalite

 

S HP Envy x360 zachyťte všetky detaily s prekvapivou jasnosťou, a to dokonca aj za zhoršených svetelných podmienok. Užite si rozhovory s vašimi blízkymi, vďaka HP TrueVision HD Webcam.

 

 

360 stupňov pre dokonalú flexibilitu

 

Buďte produktívni s notebookom, otočte ho do režimu stojanu alebo ho premete na tablet, keď ste na cestách. Tento inovatívny počítač HP Envy x360 je flexibilný a dokáže splniť všetky vaše požiadavky.

 

 

Exkluzívne vlastnosti

 

HP Connected Drive

 

Vyhľadávajte a pristupujte k svojmu digitálnemu obsahu odkiaľkoľvek. Vďaka claudovej službe od spoločnosti HP môžete prezerať fotografie, videá, a využívať ostatný digitálnych obsah tiež cez smartphone či tablet.

 

HP Conected Music

 

S HP Contected Music si užijete hudbu úplne iným spôsobom. Usporiadajte si hudbu, skladby a interpretov, vytvárajte a zdieľajte skladby, ktoré vyhovujú vašej súčasnej nálade. S HP ENvy x360 môžete žiť ako vo filme so soundtrackom v každej životnej situácií.

 

 

HP Connected Photo

 

Uchovajte vaše spomienky stále živé. Upravte svoje fotografie tak, že budú vyzerať ako od profesionálnych fotografov. Zabávajte sa s originálnymi filtrami, rámčekmi a inými funkciami, ktoré  dodajú vašim fotkám jedinečnosť.

 

 >> séria ENVY

 

Cena a dostupnosť

 

Konvertibilný notebook HP Envy 15-u000nc x360 je dostupný už od ceny 749 €.

 

Celý článok nájdete tu >> HP Envy x360

 

>> Facebook

>> www.hp-shop.sk

 

 

 

 

 

HP Envy x360
HP Envy x360
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma