HP OMEN 15

HP OMEN 15

Ovládnite svojich protivníkov s HP Omen 15

28.01.2015 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

Ovládnite svojich protivníkov notebookom HP Omen 15 s ohromujúcou grafikou, procesorom s bleskovou rýchlosťou, pôsobivým zvukom a prispôsobiteľnými funkciami. 

Hrajte dlhé hodiny s väčším výkonom a nižšou spotrebou energie vďaka technológii optimalizácie batérie. HP Omen 15 je ľahký stroj s výkonom stolného počítača a je pripravený pracovať bez ohľadu na to, kde sa nacházate.

 

VÝKON VYSOKEJ ÚROVNE

 

Porazte svojich protivníkov s arzenálom HP OMEN 15, ktorý je hodný vašich zručností. Vychutnajte si aj tie najnáročnejšie hry s hernou grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 860M a vysokovýkonným procesorom Intel® Core™ i 4. generácie. viac >>

 

HP CONNECTED MUSIC

 

HP Omni 15 poskytuje prístup k viacerým zdrojom hudby z jedného miesta so službou HP Connected Music. Počúvajte rozhlasové stanice a vysielanie z celého sveta so službou TuneIn Radio a spojte svoju hudobnú knižnicu a popredné hudobné služby v jedinej jedinečnej aplikácii.

viac >>

 

OVLÁDNITE SVOJU KLÁVESNICU  s HP OMEN 15

 

Prevezmite kontrolu vďaka proflom priradeným k jednotlivým hrám a definovateľným herným klávesom, vďaka ktorým nezmeškáte žiadny pohyb. viac >>

 

CENA A DOSTUPNOSŤ

 

Najtenší herný notebook HP Omen 15 je dostupný tu>

 

Celý článok nájdete tu: HP OMEN 15

 

www.hp-shop.sk

 

facebook  

 

HP OMEN 15
HP OMEN 15
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma