HP Pavilion x360

HP Pavilion x360

Konvertibilný notebook

02.07.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.hp-shop.sk

Jednoduchá premena z režimu notebooku do režimu stojana alebo tabletu. Tento prekvapivo vybavený HP Pavilion x360 obsahuje 360-stupňový pánt. Vďaka optimalizovanému dotykovému displeju a technológii BeatsAudio™ budete mať na dosah ruky prvky zaisťujúce produktivitu aj zábavu.

 

BeatsAudio™

 

S technológiou BeatsAudio™ a duálnymi reproduktormi optimalizovanými na použitie v ľubovoľnej polohe je HP Pavilion x360 navrhnutý na reprodukciu toho najlepšieho a najpestrejšieho zvuku na počítači.

 

 

Skvelé ovládanie

 

Vďaka najnovšej technológii dotykovej obrazovky HP Pavilion x360 využijete väčšinu funkcií v režime notebooku, stojanu alebo tabletu – bez ohľadu na spôsob používania inovatívneho počítača.

 

Webové chaty v skvelej kvalite

 

S HP Pavilion x360 zachyťte všetky detaily s prekvapivou jasnosťou, a to dokonca aj za zhoršených svetelných podmienok. Užite si rozhovory s vašimi blízkymi, vďaka HP TrueVision HD Webcam.

 

360 stupňov pre dokonalú flexibilitu

 

Buďte produktívni s notebookom, otočte ho do režimu stojanu pre zábavu a premete ho na tablet, keď ste na cestách. Tento inovatívny počítač HP Pavilion x360 je flexibilný a dokáže splniť všetky vaše potreby.

 

Cena a dostupnosť

 

Konvertibilný notebook HP Pavilion 11-n003sc x360 je dostupný už od ceny 449€.

 

 

Celý článok nájdete tu: HP Pavilion x360

 

 

facebook

www.hp-shop.sk

HP Pavilion x360
HP Pavilion x360
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma