Hurá, je tu jeseň!

Čo by Vám v tomtot období nemalo chýbať v šatníku.

18.10.2018 | Merkurius s.r.o. | www.bestlook.sk

 

Rok sa otočil a znova je tu zlatistá jeseň. Hneď po tom ako prestanete tvrdohlavo nosiť tričká v nemožnej snahe predĺžiť leto, príde úvaha ako byť trendy i v jesenných mesiacoch. S čím zažiariť medzi opadaným lístím? Nižšie vám ponúkame pár trendy tipov.

 

Sveter

 

Sveter, samozrejme, nesmie chýbať. Pridajte do svojho šatníka pár štýlových, pletených kúskov. V bežných butikoch sú dostupné vo všetkých možných farbách a vzoroch. Štýlovým trendom sú tento rok napríklad balónové rukávy.

 

Veľký šál

 

Keď si omotáte veľký šál budete nielen štýlová ale vám bude aj príjemné teplo. Šály hrajú v dámskej móde prím už istý čas. Každému outfitu dodajú šmrnc a zároveň vás ochránia pred chrípkovým obdobím. Vybehnite do obchodov a zadovážte si svoj milovaný šálik v jednej z neutrálnych farieb.

 

Hrubé pančuchy

 

S letom nemusí skončiť aj obdobie sukní a šiat. Už vám viac nemusí byť zima. Riešením sú hrubé pančuchy. V dobrej kombinácií vyzerajú skvelo a zároveň zaručujú tepelnú izoláciu. Ak nie ste hrdou členkou Slnečného cirkusu, narábajte s farbami pančúch opatrne. V prípade, že si nie ste istá svojím módnym okom, zostaňte radšej pri jednoduchej čiernej.

 

Kotníkové čižmy

 

Kontíkové čižmičky na vysokom podpätku z vás konečne urobia jesennú dračicu. Pokojne v nich vydržíte behať celý deň, pričom zostanete stále štýlová a ženská. Ladiť ich možno najlepšie s nohavicami. So sukňou už treba byť pozornejší. Kotníkové čižmy totiž opticky skracujú vaše nohy a to by sme predsa nechceli.

 

Čiapky a klobúky

 

Nech je aj na hlavičku teplo keď duje ten mrazivý jesenný vietor. Čiapky, baretky a klobúky. To všetko sa hodí práve na jeseň. Nájdite si tú vhodnú presne pre seba. V baretke ako z Paríža či klobúku ako z Londýna.

 

Rolák

 

Obtiahnutý rolák je niekedy viac sexi ako hlboký výstrih. Jeseň si priam pýta tento kúsok. Teplý, príjemný a štýlový. Zadovážte si ho napríklad v bordovej, smaragdovo zelenej, béžovej či klasickej čiernej.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma