Interiér snov

Interiér snov

Prerábate svoj domov na jeho krajšiu vynovenú variantu? Vybrať si z neuveriteľne rozsiahlej ponuky výrobcov nemusí byť ťažké.

20.04.2017 | Hi Promotion s.r.o. | www.nabytok-aldo.sk

Interiér snov

Prerábate svoj domov na jeho krajšiu vynovenú variantu? Vybrať si z neuveriteľne rozsiahlej ponuky výrobcov musí byť ťažké pre každého. Pozerať na materiál, kvalitu, cenu a k tomu všetkému aj na vzhľad. Veď predsa všetci chceme, aby každý kúsok vyzeral tak, akoby bol stvorený práve pre náš interiér.

Nábytok, ktorý si zaobstaráte, vás bude sprevádzať po nie krátku časť vášho života. Preto by ste nemali zľavovať zo svojich kritérií a investovať nielen váš čas, ale aj financie opatrne.

Kuchynskú linku vyberajte dôkladne

Kuchynská linka nie je najlacnejší špás, práve naopak. Vyberte si preto linku, ktorá splní vaše požiadavky a zároveň bude oplývať tou najdôležitejšou vlastnosťou, praktickosťou. Každý kuchár má iné preferencie, niekto potrebuje priestoru viac, inému stačí menej. Ak patríte medzi ľudí, ktorí sa pri varení dokážu uskromniť a veľká kuchynská linka je pre vás zbytočná, zadovážte si menšiu. Malá linka je riešením aj pre neveľké interiéry, kde sa obmedziť musíte. Francúzska linka vám poskytne dostatok políc pre umiestnenie všetkých potrebných súčastí kuchyne. Rovnako v nej nájdete priestory či už pre práčku alebo chladničku.

Zvoliť by ste si mali kuchynskú linku neutrálnej farby, ktorá za pár rokov nevyjde z módy. Okrem tejto výhody, k nej omnoho jednoduchšie zladíte aj ostatné kúsky nábytku.

Jedzte s chuťou na vašom novom stole

Doprostred kuchyne, do rohu obývačky či do jedálne si zadovážte ten správny jedálenský stôl, ktorý bude zvyšok vášho nábytku dopĺňať a splývať s ním v harmónii.

Jedálenské stoly sa vyrábajú z masívu, teda z prírodného dreva, z laminátu alebo z kombinácie oboch predošlých typov. Rozličné dĺžky jedálenskej plochy uspokoja vaše potreby.

K dispozícii máte nielen rôzne farebné prevedenia, ale aj tvary stolov. Medzi populárne patria najmä stoly okrúhle a obdĺžnikové.

Zariaďte si kúpeľňu podľa seba

Kvalitný kúpeľňový nábytok by mal byť súčasťou každej domácnosti. Dôraz na jeho kvalitu by mal byť kladený už pri samotnej výrobe. Nábytok v kúpeľni totiž počas svojej životnosti prekonáva omnoho viac zmien ako kúsky v iných miestnostiach. Pri nábytku, o ktorý nebolo počas výroby dostatočne postarané, zmeny teploty a vysoká vlhkosť spôsobia nedostatky v podobe odlupujúceho sa povrchu či hrdzavenia.

Do kúpeľne si preto zvoľte materiál dostatočne odolný, ktorý má za sebou skutočne najmodernejšie povrchové úpravy.

Rôzne kombinácie, odtiene či typy uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov a vašu kúpeľňu zmenia na nepoznanie.

 

 

 

 

 

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma