Izraelská značka HL - unikátna pleťová kozmetika

Izraelská značka HL - unikátna pleťová kozmetika

Skutočne účinná kozmetika

26.05.2016 | Krása | www.personasalon.sk

Salón Persona, kozmetika a kaderníctvo v Bratislave, predstavil verejnosti horúcu kozmetickú novinku na slovenskom trhu. Od mája 2016 máte možnosť vyskúšať si v salóne v bratislavskej Trnávke unikátnu radu pleťovej kozmetiky, pochádzajúcu z Izraela. Značka HL má 30-ročnú históriu a pomerne silné zastúpenie v kozmetických salónoch na viacerých kontinentoch. Spomeňme ukrajinskú metropolu Kyjev, stredobod ruskej krásy Moskvu, centrum britského štýlu Londýn, či kanadské veľkomesto Toronto. Spojením mnohoročného výskumu, vývoja a jedinečnej receptúry vznikli v laboratóriách v Tel-Avive krémy, séra a ďalšie produkty značky HL.

 

Riaditeľ tohto kozmetického salónu v Bratislave, Semen Lipitsky, nám porozprával o náročnej ceste, na konci ktorej sa rozhodol práve pre výrobky značky HL: “Ešte začiatkom roka som sa rozhodol nájsť pre náš salón novú, kvalitnú a skutočne účinnú kozmetiku. Podmienkou výberu bolo, aby bola značka profesionálna. To znamená, že dlhodobým používaním by dokázala udržať mladistvý vzhľad pokožky, zanechať ju po dlhé roky sviežu a hydratovanú. Počas mojej 5-mesačnej cesty som navštívil 4 výstavy, 3 krajiny a niekoľko seminárov, ktoré poriadali európski kozmetickí lídri. Som rád, že vás s hrdosťou môžem predstaviť víťaza môjho pátrania, izraelskú značku HL.”

 

Kozmetičky Anna a Silvia z Persona salónu krásy v Bratislave absolvovali odborné školenie v samotnom srdci Izraela, v Tel-Avive, sú pripravené splniť všetky vaše požiadavky a tešia sa na vašu návštevu.

 

Hodnotenie

Izraelská značka HL - unikátna pleťová kozmetika
Hodnotenie 4.7 z 5
Počet hlasov 10
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma