Jako v zime vytvoriť to pravé teplo domova?

Jako v zime vytvoriť to pravé teplo domova?

Ak vám doma chyba pravá hrejiva atmosféra, ktorá by vás pohladila na duši, tak tu pre vás máme pár dobrých nápadov.

18.01.2018 | Hi Promotion s.r.o. | ekomall.sk

Jako v zime vytvoriť to pravé teplo domova?

 

Mate radi ten pekný a hrejivý pocit,keď sa vrátite domov, celý premrznutý, vyzlečiete si zimnú bundu,sadnete na gauč, zakryjete sa dekou a vychutnávate si pocit že ste doma? Ak vám doma chyba pravá hrejiva atmosféra, ktorá by vás pohladila na duši, tak tu pre vás máme pár dobrých nápadov.

 

Zapaľte krb

Máte doma krb/kozub? Zapaľte ho, sadnite si k nemu a počúvajte praskanie dreva. Uživajte si to prijemné teplo.Aby ste sa na to teplo mohli spoľahnuť po celú zimu,spravte si poriadnu zásobu suchého dreva. Samozrejme možete používať aj brikety, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Drevené brikety vyberajte naozaj spoľahlivo. Zvýšenú pozornost venujte tomu, aby brikety neobsahovali to, čo tam nemá byť,napr. lepidlo, ktoré by vám zašpinilo krb a doma sposobilo neprijemný zápach. Brikety uskladňujte na suchom mieste. Okrem dreva a brikiet možete používať aj palety.

 

Bytové doplnky

Aby ste sa doma cítili príjemne, nezabudnite na použivanie spravných interiérových doplnkov. Ak nemáte krb/kozub, možte skusit prenosný biokrb, vďaka ktrému tiež získate príjemnú atmosféru. Zbytok interieru možte doplniť rodinnými fotkami, kvetinami, lampou.

 

Vone do bytu

Aby ste sa po príchode domov naozaj cítili jako doma, skuste si vyrobit vlastnu domacu voňu, ktorá vám bude připominat Vianoce. S jej  pripravou vone vám možu pomoct aj vaše deti. Možu napríklad nakrájať ovocie, alebo možu nalievaťť parfém do menších mištičiek a rozmiestňovať ho po byte, alebo dome.

Jeho výroba je veľmi jednoduchá. Do hrnca dáte škoricu, klinčeky a badián. Pridáme citronovu koru, pomaranč a brusnice. Zalejeme vodou a varime cca  minut. Tato voňa vám krásne prevonia celý byt, alebo domček. Voňa vydrží niekolko hodin.

 

Aké sú vaše nápady na teplo domova v zimnom období?

 

 

 

Hodnotenie

Jako v zime vytvoriť to pravé teplo domova?
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma