Jazykové pobyty a poznávacie zájazdy  - Lets'Go Travel

Jazykové pobyty a poznávacie zájazdy - Lets'Go Travel

V našej ponuke jazykových pobytov nájdete pestrú škálu kurzov podľa zamerania a tém

10.11.2015 | Let's Go Travel | www.letsgotravel.sk

Let's Go Travel vám prináša teraz 5% zľavy na všetky jazykové pobyty.

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť zažiť pobyt spojený so zdokonalením jazyka, spoznávania krajiny a nových ľudí. A to nieje všetko! Ponúkame kurzy španielčiny na krásnej Fuerteventura alebo Tenerife s kurzami vodných športov ako je kiting, surfing, potápanie a paragliding.

 

Jazykové pobyty na lákavých miestach vo svete vám umožnia spoznať nových ľudí z celého sveta a užit si pobyty kombinované so športami. Rýchlo, efektívne a zábavne nadobudnete nové skúsenosti a upevníte si vaše doterajšie jazykové poznatky. Certifikovaní lektori na prestížnych jazykových školách, sú pripravení poskytnúť vám maximálnu starostlivosť a v krátkom čase zvýšiť úroveň vaších znalostí.

 

Medzi tradične obľúbené pobyty patrí Malta, Cambridge alebo New York. V našej ponuke však nájdete aj netradičné a exotické pobyty ako je Kapské Mesto a Kostariku, kde je jazykový pobyt spojený aj s úžasným kurzom surfovania.

 

Hľadáte letný prázdninový pobyt pre deti spojený s jazykovým kurzom, poznávacími výletmi a dozorom počas celého pobytu? Naše pobyty EC Junior predstavujú ideálny spôsob ako hravou formou zdokonaliť jazyk a prežiť super chvíle s novými kamarátmi.

 

Nech už si vyberiete akúkoľvek destináciu a k tomu vhodný kurz, so Study & Fun vám garantujeme krásne zážitky a zlepšenie vaších jazykových schopností.

 

Váš Study&Fun tím,

 

http://www.letsgotravel.sk/sk/jazykove-pobyty-ponuka

Jazykové pobyty na krásnej Malte
Moderne vybavené učebne s príjemnou atmosférou sú samozrejmosťou

Hodnotenie

Jazykové pobyty a poznávacie zájazdy - Lets'Go Travel
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma