Jedinečná nano ochrana pre celé auto

Jedinečná nano ochrana pre celé auto

Nano produktom ošetrené auto získa nevídané vlastnosti

05.10.2017 | NanoProm s.r.o. | www.nanoprom.sk

K nášmu automobilu sa snažíme správať čo najlepšie, aby sme mu splatili tie roky verných služieb. Niekomu stačí, že raz za čas zavíta do autoumyvárne, auto opláchne a o mesiac si to zopakuje. Iní si auto viac hýčkajú, kupujú rôzne produkty, šampóny, ktorými dodávajú lesk a čistotu. Na trh v oblasti autokozmetiky zavítala aj nanotechnológia. Táto inovatívna technológia dokáže veci predtým nevídané.

 

Nano produkty dokážu zmeniť vlastnosti povrchov a dodať im úplne nové a jedinečné vlastnosti. Na aute nájdeme mnoho povrchov - lak, sklo, plasty, chróm alebo aj textil. Na všetky tieto povrchy sa dajú použiť nano produkty. Po nanesení sa na povrchu vytvorí veľmi tenká, voľným okom neviditeľná vrstva, ktorá zabezpečí jedinečné vlastnosti. Nano ochranu čelného skla ocenia vodiči teraz na jeseň, pretože sa nám daždivých dní ujde neúrekom. Tekuté stierače budú veľkým pomocníkom pre tých, ktrorí absolvujú denne cesty mimo mesta. Nano ochrana čelného skla totiž zabezpečí, že pri rýchlosti 60-70 km/h začína odpor vzduchu tlačiť kvapky zo skla preč.

 

Ak sa rozhodnete aplikovať nano produkt aj na karosériu, určite neoľutujete. Výsledný efekt je veľmi podobný, ako v prípade skla. Ošetrený povrch bude odpudzovať vodu, oleje a iné tekutiny. Znečistenie sa nedokáže priľnúť k samotnému povrchu, preto je jeho odstránenie oveľa jednoduchšie. Na následnú údržbu Vám bude postačovať čistá voda.

 

Disky vyzerajú dobre vtedy, ak sú čisté a lesklé. Nano ochranou diskov dodáte jedinečné vlastnosti aj tejto časti vozidla. Na údržbu stačí disky opláchnuť čistou vodou.

 

Aj v interiéri je nano produkt dobrým pomocníkom. Či už ide o plasty na palubnej doske, chrómované časti alebo textilné sedačky. Všetky tieto povrchy sú vhodné na ošetrenie nano produktom.

 

Zhrňme si teda, aké výhody získate aplikovaním nano produktov:

 

1. Hydrofóbia, oleofóbia a nepriľnavosť nečistôt.

 

2. Efekt ľahkého čistenia.

 

3. Zbytkové nečistoty ľahko odstránite iba za pomoci vody bez použitia čistiacich prostriedkov.

 

4. Odolnosť voči bežným chemikáliám, UV stabilita, odolnosť voči kefám v myčke áut, odolnosť voči posypovej soli.

 

5. Úspora času a peňazí.

 

Ako z vyššie uvedených vidíte, produktmi od spoločnosti NanoProm dokážete ošetriť prakticky celé Vaše auto. Nanotechnológia, alebo ako ju volajú, technológia 21. storočia je schopná zmeniť vlastnosti povrchov na nepoznanie. Vyskúšajte aj Vy inovatívne nano produkty a užívajte si výhody, ktoré Vám táto technológia ponúka.

Rozdiel medzi ošetreným a neošetreným povrchom
Rozdiel medzi ošetreným a neošetreným povrchom

Hodnotenie

Jedinečná nano ochrana pre celé auto
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 6
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma