Jednička vo výrobe pružín a tvaroeik

tvar-ex váš partner úspechu

12.11.2015 | ALIME, s.r.o. | tvar-ex.sk

Pokiaľ podnikáte v odvetví, kde sa využívajú pružiny alebo potrebujete pružinu do vašej kosačky,  pre vaše osobne účely tak ste na správnej ceste, všetky pružiny alebo tvarovky nájdete vo firme TVAR-EX.

Načo vlastne slúžia pružiny ? Ich hlavnou úlohou je stlmiť nárazy na častiach ktoré sú najviac namáhané alebo podliehajú častým nárazom, akumulovať v sebe energiu a udržanie rovnomerných síl.  TVAR-EX vo svojom portfóliu ponúka široký sortiment pružín, ktoré sa najviac využívajú v automobilovom alebo v strojárskom priemysle, medzi najčastejšie používané pružiny, ktoré taktiež nájdete vo firme tvar-ex sú:

Pružiny z pásky Ťažné pružiny Skrútne pružiny Tlačné pružiny

Skrútne pružiny sa vyrábajú z oceľového drôtu ktoré sú kalené a napríklad také ťažné pružiny sa vyrábajú z nerezového drôtu alebo z iného materiálu vzhľadom na požiadavky koncového klienta alebo požiadaviek výkresovej dokumentácie.

Diverzifikácia spoločnosti je taká, aby vyhovovala všetkým materiálovo technologickým požiadavkám našich klientov, preto si z ponuky vyberie každý aj ten náročný. 

Hodnotenie

Jednička vo výrobe pružín a tvaroeik
Hodnotenie 4.25 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma