Jesenné ubytovanie volajúce po turistike

Jesenné ubytovanie volajúce po turistike

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

09.09.2015 | Sz3, s. r. o.

Ako každé ročné obdobie, tak aj jeseň má svoje čaro – či už jeseň hýriaca farbami alebo jeseń zahalená do sivej hmly. Spestrite si jeseň rozmanitými športovými alebo kultúrnymi aktivitami v okolí vášho obľúbeného hotela. Dostalo sa Vám letné cestovanie a turistika pod kožu? Verte, že vás to už len tak ľahko nepustí. Šťastie však je, že celé Slovensko je pretkané nespočetným množstvom turistických chodníčkov a rôznych zákutí, ktoré máte možnosť vidieť aj počas jesenných dní.

Pozrime sa spolu na naše najkrajšie hory – Tatry. Pýcha Slovenska – Vysoké Tatry pritiahnu azda každého. Rovnako tak vás pritiahne aj ubytovanie Veľká Lomnica – Vysoké TatryPenzión u Šeliho. Každý si tu nájde „to svoje“ – altánok s grilom, fitness, vyhliadkovú vežu a v okolí „kopec“ možností na rozličné aktivity (turistika na Skalnatom plese – Lomnické sedlo s prístupom z Tatranskej Lomnice, návšteva kráľovského mesta Kežmarok, návšteva podtatranského mesto Poprad či zážitok z golfového ihriska Black Stork). Z Penziónu Šeli sa tak dozaista stáva „číslo 1“ široko ďaleko. O niečo ďalej sa rozprestierajú naše Nízke Tatry, kde nájdete ubytovanie Mýto pod ĎumbieromHotel Mýto. Čím je významný? Tento hotel v lese si vás získa už na prvý pohľad – naokolo ticho, no zároveň mnoho aktivít, aby ste sa vyhli ničnerobeniu :) Wellness, šport a Nízke Tatry sú zárukou výnimočnej dovolenky.

Hovorí vám niečo Malohont? Všade les, ticho a je priam ako stvorený na jesennú dovolenku. Vrch Sinec, agroturistika, cykloturistika, zber húb, rybolov – to je len začiatok. Zaujala vás táto lokalita? Ubytovanie Kokava nad RimavicouChata Hámor je potom tou správnou voľbou, kde sa okrem iného môžete tešiť na večernú opekačku. O niečo ďalej sa týči ubytovanie VyhneHotel Sitno. Ak milujete všetko perfektne pripravené, verte, že Hotel Sitno vás nesklame. Nielen štiavnickými turistickými možnosťami, akým je nespočet vychádzkových a cyklistických trás a náučných chodníkov ale aj tým, že sa postarajú o váš pobyt, či ste rodinka s deťmi, či firemná klientela, či milovníci wellnessu alebo aj športu.

Na Slovensku máme mnoho ubytovacích zariadení, ktoré sa potešia vášmu záujmu a na oplátku sa o vás postarajú ako najlepšie vedia - a to tak, aby ste sa cítili ako „v bavlnke“. Stačí si len správne vybrať.

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Jesenné ubytovanie volajúce po turistike
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma