Kamenár a burza minerálov 2015

Kamenár a burza minerálov 2015

Kamenár 2015

12.02.2015 | Heling sk | www.expocenter.sk

V dňoch od 5. až do 7. marca 2015 organizuje výstavisko EXPO CENTER a. s. Trenčín v poradí už 13. ročník výstavy kameňopriemyslu a geológie KAMENÁR. Súčasťou výstavy bude aj burza minerálov, fosílií a drahých kameňov.

 

Po minuloročnom úspešnom ročníku pripravuje výstavisko v Trenčíne opäť prehliadku toho najlepšieho z kamenárskeho remesla. Širokú ponuku výrobkov z kameňa, sakrálnych pamiatkových ozdôb, strojov a zariadení na opracovanie kameňa doplnia služby z oblasti spracovania prírodného kameňa. Výstavy sa zúčastnia aj zástupcovia odboru umeleckoremeselného a ušľachtilého spracovania kameňa Českej republiky. Návštevníci sa môžu tešiť na sekanie skulptúry „naživo“, modelovanie v hline, počítačové modelovanie v 3D „naživo“ a na mnoho iného.

 

Na základe veľkého záujmu o minerály si organizátori súbežne s výstavou pripravili v poradí už 3. ročník Burzy minerálov, fosílií a drahých kameňov, ktorú by ste si v sobotu 7. marca 2015 nemali nechať ujsť. Poteší vás pohľadom na krásne kamene, ktoré si budete môcť zakúpiť a umožní vám aj výmenu zberateľských skúseností nielen s domácimi, ale aj zahraničnými vystavovateľmi.

Kamenár 2015
 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma