Každý deň je dôvodom dobre vyzerať.

Každý deň je dôvodom dobre vyzerať.

Dokonalý makeup, bezchybná vizáž a upravený vzhľad sú základom vyžarovania a zdravého sebavedomia každej ženy.

02.09.2017 | Klaudia Krivosudská - vizážistka | www.makeup-artist.sk

Volám sa Klaudia Krivosudská a som profesionálna vizážistka pôsobiaca v meste Trnava. Ponúkam líčenie na akúkoľvek príležitosť a tak isto organizujem kurzy líčenia.

 

Vďaka modelingu som precestovala kus sveta. Stretla mnoho úžasných vizážistov, ktorí ma neskutočne inšpirovali. Vždy ma fascinovalo ako ma vedeli na foteniach premeniť na niekoho iného. Za tie roky som si veľa vecí odpozerala, strávila hodiny skúšaním rôzneho líčenia a sledovaním tutoriálov od zahraničných vizážistov. Popri tom som absolvovala vizážistické a kozmetické kurzy.

 

 

Denné líčenie by malo vyzerať prirodzene a sviežo. Malo by byť jemné a skrášľujúce. Zvýrazňovať prirodzené črty každej ženy.

 

Večerné líčenie je vhodné pre dámy, ktoré sa chystajú na slávnostnú príležitosť (ples, stužkovú, party, večierok, rande…) a potrpia si na dokonalom vzhľade.

 

Svadobný deň je jedinečný pre každú nevestu. V tento deň musíte skutočne zažiariť. Dokonalé líčenie, dlhotrvajúci a kvalitný makeup sú základom svadobného líčenia. Nevesta sa musí cítiť nádherná po celý deň a večer.

 

Ak ťa líčenie baví ale nevieš ako na to, určite neváhaj a navštív jeden z mojich kurzov líčenia.

 

Skupinový kurz líčenia je vhodný pre všetky spoločenské typy. Môžeš naň prísť aj so svojimi kamarátkami, zažiť nezabudnuteľný deň a naučiť sa niečo užitočné.

 

Na individuálnom kurze líčenia sa lektorka bude venovať iba tebe a svôj čas a vedomosti prispôsobí presne tvojim potrebám.

 

Budem sa tešiť na tvoju návštevu:)

 

Hodnotenie

Každý deň je dôvodom dobre vyzerať.
Hodnotenie 4.71 z 5
Počet hlasov 7
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma