Kojenecké a detské oblečenie

Kojenecké a detské oblečenie

výhodný nákup v eshope Nataly

16.01.2015 | Peter Scholc | www.eshop-nataly.sk

Ak ste budúcou mamičkou vo vyššom štádiu tehotenstva alebo už čerstvou mamičkou novorodenca, určite máte iné problémy ako nakupovanie detského oblečenia. Hlavne v zimných mesiacoch to naozaj nieje nič príjemné a hlavne je nebezpečné pre budúcu mamičku. No ale drobca predsa musíme do niečoho obliecť.

Najlepším riešením je nákup cez internet. Sú internetové obchody s detským oblečením, ktoré sú neseriózne, na svojich stránkach neinformujú zákazníka o dobe dodania objednaného tovaru, niekedy sa stane, že tovar príde aj po mesiaci, kedy už dieťa z  objednanej veľkosti vyrástlo.

V eshope Nataly sa to stať nemôže. Viac ako 80% ponúkaného tovaru máme skladom, odosielame hneď, zásielku obdrržíte do 48 hodín od objednania. Poštovné je u nás nízke od 2,30€, takže nie je problém doplniť výbavičku dieťatka podľa potreby ako vám drobec rastie. V prípade kúpy zlej veľkosti vám tovar vymeníme alebo vrátime peniaze.

Pravidelne ponúkame výpredaj kojeneckého oblečenia so zľavou až 40%.

Navštívte internetový obchodík eshop-nataly.sk, určite budete spokojní. Náš eshop sa môže pochváliť  100%- nou spokojnosťou zákazníkov.

My vieme, čo mamičky a ich ratolesti potrebujú.

Hodnotenie

Kojenecké a detské oblečenie
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma