KONTIO

KONTIO

Zrubové a drevené domy – kvalita z Fínska.

01.04.2014 | GAMO Consulting spol. s.r.o | www.kontio.sk

Túžite aj Vy po ekologickom a energeticky úspornom dome, ktorý dbá na Vaše zdravie? Ste na správnom mieste. Predstavujeme Vám firmu KONTIO - najväčšiu svetovú továreň na zrubové stavby, ktorá pre Vás spustila novú, prehľadnejšiu web stránku www.kontio.sk plnú informácii, materiálov, skúseností a príbehov zo stavania zrubových domov…. Stránka ponúka najdôležitejšie informácie o najväčšom producentovi zrubových domov na svete – KONTIOTUOTE Oy, ktorý má svoje korene hlboko v severských lesoch v blízkosti polárneho kruhu, vo fínskej továrni – Pudasjärvi.

Vďaka extrémnym klimatickým podmienkam dostali polárne borovice do vienka húževnatosť, dlhú trvanlivosť, vysoký obsah živice, príjemnú farbu, textúru a vôňu - vlastnosti, ktoré sú ideálne pre stavbu vysoko kvalitných zrubových stavieb. Využitím špičkových technológií a konštrukcií zrubových domov zabezpečí vysokú kvalitu bývania. Poskytuje príjemnú klímu, vyrovnáva teploty a vlhkosť vzduchu v interiéri. Ideálna hodnota vlhkosti nedáva šancu vírusom, baktériám, plesniam, roztočom ani alergénom a z toho dôvodu si zrubové stavby vyberajú nielen ľudia s ekologickým cítením, ale aj alergici.

Chceli by ste tiež zrub či drevený dom? Je to jednoduché. Vyberte si projekt z ponuky katalógových domov, kde nájdete zruby, drevodomy či drevostavby a prispôsobte si ich podľa svojich potrieb a predstáv. Môžete si vytvoriť aj vlastný projekt, v ktorom si zvolíte svoj preferovaný štýl zrubu. Od klasickej drevenej architektúry ako ju poznáme z minulosti, cez rustikálny štýl s okrúhlymi zrubmi a množstvom dekoratívnych detailov, či elegantný štýl, ktorý spája útulnosť zrubov s radostnými farbami a moderne zariadeným interiérom až po sklenené, tehlové a kovové dekoratívne prvky štýlu Prémium.

Pre zrubový dom sa rozhodujú ľudia, ktorí nenávidia jednotvárnosť bielych murovaných stien , milujú rozmanitosť detailov drevenej stavby, hru svetla a tieňov, neprekonateľnú eleganciu štruktúry dreva, jeho nezameniteľnú a všadeprítomnú vôňu, nevšednú a osobitú architektúru.

KONTIO vyrobí každoročne okolo 2300 zrubových stavieb pre celý svet. Vysoká kvalita a ohromujúca architektúra poskytujú pevný základ pre rast značky Kontio. Osvedčenie  Achiever  vydané Balance Consulting v roku 2013 odráža finančnú silu a dôveryhodnosť spoločnosti.

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma