KOUČING - chceš sa stať lepším a úspešnejším v živote ?

KOUČING - chceš sa stať lepším a úspešnejším v živote ?

Ako byť úspešnejší, lepší, spokojnejší či žiadanejší v osobnom, vzťahovom alebo pracovnom živote ?

01.04.2016 | Poradenské a vzdelávacie centrum | CPPS. | www.cpps.sk

 

        

            Máte záujem o osobnostný, vzťahový či kariérny rast ?   Hľadáte inšpiratívny a cenovo výhodný koučing, kurz alebo školenie ?  Dlhoročne pôsobíme v oblasti osobnostného, kariérneho a vzťahového rozvoja a vzdelávania. Analyzujeme potreby a navrhujeme pre vás efektívne riešenia. Pre jednotlivcov, firmy aj organizácie. Vyťažte zo svojho potenciálu maximum. Kontaktujte nás, radi Vám poradíme. Aktuálna ponuka:

 

 

Kurz:  "Koučing a self koučing v praxi života"

 

     Anotácia kurzu:  Kurz koučingu a self coachingu je určený pre všetkých, ktorí sa o koučing zaujímajú, chcú zistiť, čo naozaj koučing je a čo nie je, čo v skutočnosti obnáša byť koučom a ako koučovať. Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť koučovať seba aj iných, alebo chcú byť profesionálom v tejto oblasti.

 

      Tak isto je určený pre každého, kto chce lepšie pochopiť a spoznať seba samého aj iných, chce sa naučiť správne komunikovať a efektívne riešiť problémy. Na kurze sa naučíte rozpoznať koučing od ostatných používaných metód, zistíte, o čo sa kouč pri práci snaží a aké nástroje na to využíva. Budete koučom aj koučovaným, čo je najlepšia cesta ako techniky pochopiť, zistiť ako vám idú a ako sa pri nich cítite. Po skončení kurzu budete schopný tieto nástroje používať a budete vedieť koučovať seba aj druhých. Vďaka získaným informáciam budete lepšie poznať seba samého, svoju osobnosť, motívy a ciele. Uvedomíte si svoje silné a slabé stránky, budete vedieť pochopiť a predvídať možné zámery Vášho správania, čo Vám pomôže pri predchádzaní nedorozumeniam a konfliktom. Tak isto budete vedieť lepšie odhadnúť aj druhých ľudí, budete vedieť prispôsobiť svoju komunikáciu situácií a naučíte sa efektívne riešiť problémy. Všetko, čo sa naučíte pomôže zlepšiť Váš osobný aj profesijný život. Tým, že budete vedieť lepšie komunikovať s ľuďmi a riešiť problémy, budete aj sebaistejší a odvážnejší. To, že sa budete lepšie poznať, Vám pomôže pri výbere cesty životom a otvorí dvere plné nových možností, ktoré ste predtým možno len nechceli vidieť. Kurz Vás môže silno ovplyvniť v pozitívnom a obohacujúcom smere, či už sa rozhodnete koučingu venovať ďalej naplno, alebo nie.

 

 

Po skončení kurzu budete:

budete poznať najnovšie trendy v koučovaní a budete vedieť koučovať seba aj iných ľudí budete vedieť používať základné nástroje koučingu či pri sebakoučovaní, alebo pri koučovaní Vašich blízkych budete vedieť efektívne riešiť problémy / výzvy / dosahovať vytýčené ciele prostredníctvom koučovania budete poznať rozdiel medzi koučingom a ostatnými štýlmi ako je poradenstvo, tréning, konzultácia atd. možno zistíte, že je koučing pre Vás a budete sa s nim aj živiť...alebo zistíte že kam by ste chceli smerovať ďalej a ... mnoho mnoho iného

 

Akciová cena kurzu:  127,- eur  /  1 účastník (pri skupinových školeniach - výrazné zľavy - informujte sa)

 

 

Či už absolvujete kurz individuálne, alebo dáte prednosť skupinovému školeniu, poprípade uzatvorenému firemnému vzdelávaniu - ušijeme Vám ho presne na mieru. S tímom odborných konzultantov, koučov a lektorov sme Vám v oblasti osobného a kariérneho rozvoja plne k dispozícii. Budeme radi, ak si vyberiete z našej bohatej ponuky - poradenstva, tréningov, seminárov a ďalšieho vzdelávania. Referencie od našich klientov, sú dobrou vizitkou našej dlhodobej práce. V prípade záujmu a otázok sme tu plne pre Vás. Telefonická infolinka:  0905 - 485 153

 

   Viac informácii o ponuke kurzov a školení:  http://www.cpps.sk/

 

 

KURZY a ŠKOLENIA - Bratislava
 

Hodnotenie

KOUČING - chceš sa stať lepším a úspešnejším v živote ?
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 17
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma