Krásna bižutéria na každú príležitosť

Krásna bižutéria na každú príležitosť

Bižutéria vždy poteší každú ženu a príjemne doplní a osvieži celkový vzhľad outfitu.

24.04.2014 | Pixelate | www.ejha.sk

Bižutéria vždy poteší každú ženu a príjemne doplní a osvieži celkový vzhľad outfitu. Kedysi to bola lacná náhrada pre chudobných, no dnes hravo konkuruje aj drahým šperkom. Pre veľa žien je hlavne cenovo dostupná a môžu si dovoliť viacej kúskov.

Je vhodná ako na každodenné nosenie, tak aj na rôzne iné príležitosti. Na výrobu bižutérie sa používajú sklenené perly, rôzne kamene, plasty, zirkóny a ďalšie iné materiály.

 

Fantastické tvary, prepracované detaily alebo nádherné farby, môže mať Váš náhrdelník. Každá z nás sa určite zamyslela aký náhrdelník zvoliť k výstrihu. Dĺžku náhrdelníku si vyberajte podľa veľkosti výstrihu. Nosia sa od tých krátkych pri krku až po dlhé. Ejha Vám ponúka elegantné náhrdelníky -prepletané, kombinované, nevšedné zo zirkónovými kryštálikmi, z bielych perlí v zlatom alebo striebornom prevedení. Krásne doplnia šaty alebo elegantný kostým. Pre extravagantnejšie dámy sú v ponuke na každodenné nosenie štýlové náhrdelníky. Vyberať môžete tenké, hrubé ,masívnejšie alebo zdvojené náhrdelníky v zlatom odtieni kombinované z rôznymi výraznými doplnkami. Pre milovníčky HAND MADE výrobkov máme v ponuke neuveriteľné náhrdelníky v rôznych kombináciách materiálov a farebných prevedení. Na svoje si prídu aj dámy, ktoré sa zaujímajú o magickú a pozitívnu silu v podobe obľúbených Shamballa náhrdelníkov, ktoré majú ochranný účinok.

Stačí si len vybrať, každá si nájde ten svoj jedinečný náhrdelník!

 

Každá žena obľubuje náušnice a nemôžu ani u jednej chýbať. Či už masívne, extravagantné, visiace, farebné, je ich veľa na výber. Vyrábajú sa v rôznych vzoroch, materiáloch a neuveriteľných kombináciách. Každá dáma má doma šperkovničku s týmito pokladmi. V správnych kombináciách dodajú potrebný šmrnc a doladia perfektne aj všedné oblečenie. Internetový obchod ejha.sk Vám ponúka vkusné ,elegantné ale aj trendy náušnice. Pre romantičky máme v ponuke trendy pierkové náušnice v rôznych farbách na každý deň a rôzne iné príležitosti. Dámy, ktoré sa radi parádia decentnými kúskami neodolajú jemným, drobným náušničkám. Sú v rôznych tvaroch, s kryštálikmi a aj v zlatom prevedení. Na výnimočnú udalosť sa Vám určite zídu visiace, výrazné náušnice, ktoré neprehliadne nik. Ponúkame Vám ich z priehľadnými, farebnými a ligotavými zirkónovými kryštálikmi, perlami v zlatom alebo striebornom prevedení.

 

Budete v nich očarujúca!

bižutéria
 

Hodnotenie

Krásna bižutéria na každú príležitosť
Hodnotenie 5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma