Kúpanie a zábava na Liptove

Kúpanie a zábava na Liptove

Tipy na zážitkovú dovolenku a ubytovanie na Liptove

02.06.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Liptov je turistickou destináciou číslo jeden. Voda, kúpaliská, zábava či šport – to všetko na vás na Liptove čaká.

 

Malí i veľkí sa určite do sýta vybláznia v aquaparku Tatralandia. Na to, aby ste si plne vychutnali zábavu a adrenalín, jeden deň rozhodne nestačí. Vyberiete si z bohatej ponuky, ktorú Vám poskytne  ubytovanie Liptov, priamo podľa vašej potreby.

 

Liptovský Ján je preslávený termálnymi a minerálnymi prameňmi, a preto je ideálnym miestom pre rekreačné pobyty. Mineralizovaná voda je využívaná v rámci termálneho kúpaliska Termal Raj, a taktiež vnútorného bazéna Hotela Sorea Máj. Pokiaľ hľadáte ubytovanie Liptovský Ján priateľské k rodinám a deťom, k dispozícii Vám bude tiež Hotel Sorea Ďumbier.

 

Turistami najvyhľadávanejšou vodnou plochou je nepochybne Liptovská Mara. Táto dominanta je známa najmä nespočetnými aktivitami – od kúpania, windsurfingu, cez člnkovanie, rybárčenie až po plavbu vyhliadkovou loďou. Na brehu Liptovskej Mary je naším tipom ubytovanie Liptovská SielnicaKoliba Gréta - celodrevený hotelový komplex postavený v štýle tradičnej liptovskej architektúry. Polpenzia, bazény, wellness, kajaky, plavba na lodi a piknik v cene, súkromná pláž s WiFi a krásne prostredie? Užite si luxusnú dovolenku na brehu Mary s využitím pobytových balíkov Koliby Gréta. Pri každej dreveničke je k dispozícii letná terasa s grilom a pre ubytovaných v hlavnej kolibe záhradné ohnisko so sedením a osvetlením. A preto, ak nepatríte k priaznivcom vodných športov, kajak a výletnú loď si môžete vymeniť za grilovací balíček.

 

Zábavu si určite užijete aj vo vodnom raji Gino Paradise v blízkej Bešeňovej vybudovanom na báze horúcich liečivých vôd. Okúste na vlastnej koži voľný pád z 30-metrovej toboganovej veže, vychutnajte si atmosféru mora v bazéne s umelým vlnobitím. Ubytovanie Bešeňová vám poskytne útočisko na oddych.  

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Liptove! 

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma