Kúpeľňa - rozvrhnutie a požiadavky na priestor

Kúpeľňa - rozvrhnutie a požiadavky na priestor

Návrh kúpeľne

20.08.2014 | TARCHI - kúpeľňové štúdio | www.tarchi.sk

Či už prestavujete kúpeľňu alebo staviate novú, návrh perfektnej kúpeľne je vzrušujúci a tvorivý proces. Venujte pozornosť predovšetkým posúdeniu potrieb všetkých členov rodiny pre efektívne umiestnenie  vane, umývadla, sprchovacieho kútu, WC a kúpeľňového nábytku.

 

Ak si chcete ujasniť požiadavky na kúpeľňový priestor, odpovedzte na nasledujúce otázky, ako ho budete používať. Pre existujúcu kúpeľňu treba posúdiť klady a zápory súčasného usporiadania, pri novej kúpeľni si povedzte, aké máte sny a predstavy.

 

• Kto bude používať kúpeľňu? Napríklad počas rannej špičky budú dvaja dospelí zdieľať priestor? Bude kúpeľňa využívaná iba na občasné použitie pre hostí? Budú deti primárny užívatelia? Budete vo vani kúpať aj zvieratko?

 

• Ako bude kúpeľňa využívaná? Aké činnosti budú prebiehať v rôznych častiach miestnosti? Napríklad, budete potrebovať miesto na sedenie a aplikovanie make-up? Bude priestor slúžiť zároveň aj ako práčovňa?

 

• Dávate prednosť sprchovaciemu kútu alebo radšej pohodlnému relaxu vo vani ? Chceli by ste vaňu pre jednu osobu alebo pre dvoch? Chcete, aby bolo WC súčasťou kúpeľne alebo v samostatnom priestore?

 

• Aké predmety musia byť uložené v kúpeľni a kde by mali byť umiestnené tak, aby bol k nim ľahký prístup? Mal by kúpeľňový nábytok ladiť s ostatným interiérovým nábytkom?

 

Návrh kúpeľne je náročný projekt. Nezáleží na tom, koľko času mu budete venovať, dôležité je, aby ho riešili profesionáli. Okrem samotného návrhu je detailne vypracovaný kladačský plán kľúčom k úspešnému budovaniu kúpeľne. Odborníci v kúpeľňovom štúdiu TARCHI vám ochotne poradia a vypracujú riešenie vašej kúpeľne na mieru.

Luxusná kúpeľňa
Moderná kúpeľňa

Hodnotenie

Kúpeľňa - rozvrhnutie a požiadavky na priestor
Hodnotenie 4 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma