Kúsok prírody na krku

Kúsok prírody na krku

Živicové šperky s kvetmi

29.11.2016 | Šperky Salina & Natalyss | www.sperkysan.sk

Určite ste sa v už našom e-shope stretli s kvetmi zalievanými v živici. Tentokrát sme však chceli priniesť niečo nové a posunúť živicovú tvorbu ďalej.

Určite ste sa v už našom e-shope stretli s kvetmi zalievanými v živici. Tentokrát sme však chceli priniesť niečo nové a posunúť živicovú tvorbu ďalej. 

 

Keďže šperky s prírodninami nám prirástli k srdcu, základ zostal. K živicovým príveskom s kvetmi však pribudol ďalší materiál - drevo. Kvietky zaliate v drevenom ráme pôsobia ako drobný obraz, ktorým sa môže ozdobiť každá žena a v šperkovnici môže mať uloženú celú drobnú galériu :). Tento typ šperku je jedinečný, podobné sme nevideli ani u iných výrobcov a veríme, že to tak zostane. Keďže milujeme tvorbu šperkov, máme stále nové nápady a snažíme sa vám prinášať to, čo inde nenájdete. Tak, ako má každý náš použitý kvet inú štruktúru, tak je výnimočný aj každý jeden takýto šperk.

 

Čo sa týka techniky, toto je typ šperku, na ktorý nenájdete návody na internete. Keďže nevieme o tom, že by niekto takéto šperky vyrábal, nemôže byť dostupný ani postup ich výroby. Preto sme si techniku a pracovný postup museli opäť vymyslieť samé. Vyskúšali sme niekoľko možných alternatív, kým sme dospeli k vhodnému postupu, ale ten si necháme pre seba ako výrobné tajomstvo :). 

Hodnotenie

Kúsok prírody na krku
Hodnotenie 4.67 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma