Kvalitne zariadená spálňa – kvalitný spánok

Kvalitne zariadená spálňa – kvalitný spánok

Zariaďujete svoj nový domov a radi by ste doň vložili kúsok seba?

26.01.2018 | Hi Promotion s.r.o. | prespanok.sk

Kvalitne zariadená spálňa – kvalitný spánok

Zariaďujete svoj nový domov a radi by ste doň vložili kúsok seba? Každá miestnosť v dome si vyžaduje zvláštnu opateru a starostlivosť. Voliť by ste mali nielen podľa svojho vkusu, ale aj podľa jeho samotnej praktickosti. Jedna z miestností, ktorej by ste mali venovať o to viac, je spálňa, v ktorej človek trávi až jednu tretinu života.

Napojte spálňu na energiu

Spálňa je vašou svätyňou a vy v nej strávite viac ako tretinu času svojho života. Dopriať by ste si preto mali pohodlný a ničím nerušený spánok. Obrovským trendom dnešnej doby je staročínske umenie Feng shui, podľa ktorého si svoj domov zariaďuje čoraz väčší počet ľudí. Nábytok Feng shui zmení váš život a energiu, ktorá v ňom prúdi, na nepoznanie.

Jednou z najdôležitejších vecí je prepojiť sa s prírodou. Práve preto by vaša spálňa mala obsahovať kúsky z dreva, ktorá túto podmienku splnia. Posteľ z masívu sa naskytá ako skvelé riešenie. Kvalitný ekologický materiál je nezávadný a vám sa na posteli bude spať ako nikdy predtým. Vybrať si môžete z rôznych rozmerov, moderného či rustikálneho štýlu a farieb.

Nezabudnite na správny matrac, ktorý poskytne vášmu telu aj chrbtici dobrú oporu. Vyberať si môžete z rozličných stupňov tvrdosti. Medzi obľúbené patrí práve matrac zo studenej peny vďaka kombináciám pien rôznych tuhosti a vysokému hygienickému štandardu.

Vymeňte vankúše

Mnoho ľudí vankúše podceňuje a uspokojí sa aj s tými nepohodlným. Správny vankúš vám však poľahky zlepší kvalitu spánku a vy sa budete cítiť ako v bavlnke. Aj tu sa môžete poobzerať po vankúši z lenivej peny, ktorý sa vášmu telu a jeho anatómii dokonale prispôsobí. Krčná chrbtica je vďaka nemu vždy v tej správnej polohe, pretože pamäťová pena nevytvára žiaden protitlak.

Nezabudnite na farby novej spálne!

Modrá farba sa hodí do izby, pôsobí upokojujúco a obohatí váš spánok. Je tiež overené, že v modrých spálňach sa spáva najlepšie. Nezameniteľným kladom modrej farby je, že sa nachádza niekde medzi dňom a nocou a v ľudskej myslispája svetlo, spánok a bdenie.

Karamelová farba zas prehĺbi a zintímni váš vzťah s parterom. Do spálne môžete zakomponovať aj červené prvky v podobe rozličných dekorácií či obrazov, ktoré môžu svojimi ohnivým sfarbením izbu naplniť vášnivou energiou.

 

 

Hodnotenie

Kvalitne zariadená spálňa – kvalitný spánok
Hodnotenie 4.75 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma