Lenovo Smartfóny

Lenovo Smartfóny

Novinky na slovenskom trhu

18.09.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Spoločnosť Lenovo sa rozhodla vstúpiť na slovenský trh so smartfónmi v polovici augusta 2014. Značka Lenovo má na slovenskom trhu vybudované dobré meno a ponúka široké portfólio produktov, z čoho chce ťažiť aj pri ponuke smartfónov.

Na úvod príde na slovenský trh až sedem modelov, ktoré sú zamerané na všetky segmenty na trhu. Zatiaľ poznáme piatich zástupcov nižšej a strednej triedy, takisto sú známe ich ceny. Štartovacím modelom bude Lenovo A536 s päťpalcovým displejom a 5Mpix fotoaparátom. Koncová cena bude 119€ s DPH. Lepšie vybavený bude model A859, ktorý disponuje IPS displejom, štvorjadrovým procesorom a 8 Mpix fotoaparátom a jeho uvádzacia cena bude 189€.

 

Model S850 bude zastupovať strednú triedu a snaží sa zaujať hlavne dizajnom a skleneným telom. Veľkým lákadlom je aj jeho paťpalcový IPS displej, štvorjadrový procesor, 13Mpix fotoaparát a 5Mpix predná kamera. Jeho cena bude 245€.

Ďalším zo série smartfónov Lenovo, ktoré prídu na slovenský trh, je model S860 s 5,3-palcovým IPS displejom s HD rozlíšením. Veľmi praktická je jeho 4 000 mAh batéria, vďaka ktorej vydrží na jedno nabitie nadštandardne dlho.

Najzaujímavejšou novinkou by mal byť model K920, ktorý prichádza s 6-palcovým displejom s 2K rozlíšením (2 560 x 1 440), Snapdragon 801, 3 GB RAM a 16Mpix fotoaparátom a bude používať operačný systém Android 4.4 KitKat. Jeho cena zatiaľ nie je známa.

 

Celý článok nájdete tu: Lenovo Smartfóny

 

facebook

 

www.lenovo-shop.sk

Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma