Lenovo spúšťa na Slovensku predaj smartfónov

Lenovo spúšťa na Slovensku predaj smartfónov

Vyberte si ten svoj!

18.09.2014 | Euroline computer s.r.o. | www.lenovo-shop.sk

Lenovo spúšťa na Slovensku predaj smartfónov Vyberte si ten svoj!

Bratislava, 16.9.2014 – Servery a úložiská, pracovné stanice, stolové počítače, notebooky, ultrabooky a tablety. Až doposiaľ sa výpočet produktov z produkcie spoločnosti Lenovo na našom domácom trhu týmto končil. Počnúc dnešným dňom sa ale všetko mení – rodina Lenovo sa rozrastá o smartfóny a spúšťa na Slovensku predaj hneď štyroch modelov.

Očakávate od svojho smartfónu prístup k najnovším aplikáciám prostredníctvom systému Android™ a jedinečnú technológiu displeja? Alebo hľadáte kvalitný fotoaparát? Chcete čo najdlhšiu dobu hovorov? Hľadáte smartfón na dve SIM karty? Ak áno, sústreďte svoj výber na sériu A – dostupné smartfóny s jednoduchým používaním, alebo siahnite po štýlových smartfónoch so širokou škálou funkcií zo série S.

 

Smartfón Lenovo A536 – cenovo dostupný, univerzálny a predsa inteligentný

Štýlový smartfón Lenovo A536, ktorý je dostupný v čiernej alebo bielej farbe, kombinuje veľký 5" FWVGA displej s najnovším operačným systémom Android™4.4 KitKat a štvorjadrovým procesorom. Či už ide o hru, posielanie správ, sledovanie alebo zdieľanie videí, surfovanie na internete, displej Lenovo A536 ponúka väčší a zábavnejší zážitok. Najnovšia verzia systému Android™ posúva vďaka optimalizácii pamäte a zlepšeniu odozvy a presnosti dotykovej obrazovky výkon systému na mimoriadne vysokú úroveň. Systém Android 4.4 obsahuje ďalšie inteligentné funkcie a pýši sa novým profesionálnym a pútavým dizajnom. Navyše, vďaka jeho prednej 2 Mpx a zadnej 5 Mpx kamere s automatickým zaostrovaním je snímanie fotografií a zaznamenávanie videí naozaj hračkou. Prostredníctvom pripojenia HSPA+ a rýchlosti preberania 21 Mb/s poskytuje smartfón A536 okamžitý online prístup k sociálnym sieťam, videám a hudbe. Jeden smartfón a dve telefónne čísla? V Lenovo už ani toto nie je problém – podpora dvoch SIM kariet je pre A536 samozrejmosťou rovnako tak, ako satelitom riadený modul GPS, ktorý spoľahlivo navádza aj bez prístupu k internetu. Alebo tiež Lenovo aplikácie SHAREit*, SECUREit* a SYNCit*.

 

Smartfón Lenovo A859 – ideálny pre fotografie a krištáľovo čisté videá

Aj druhý z dvojice smartfónov Lenovo A série sa môže pochváliť 5" HD IPS displejom s mimoriadne širokými pozorovacími uhlami, vďaka čomu je ideálny na zdieľanie fotografií a sledovanie videí. Predný 1.6 Mpx a zadný 8 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrovaním a bleskom je navyše skvelý na snímanie fotografií a video-hovorov. Štvorjadrový procesor Lenova A859 s frekvenciou 1,3 GHz umožňuje lepší multitasking, ponúka plynulejší zážitok zo systému Android a eliminuje zasekávanie pri hraní hier alebo prehrávaní HD videa. Aj Lenovo A589 dokáže prijať 2 SIM karty. Nadšených „filmárov“ ale zrejme viac poteší príležitosť na rozšírenie 8 GB ukladacieho priestoru až o ďalších 32 GB s kartou micro SD.

 

Celý článok nájdete tu: Lenovo spúšťa na Slovensku predaj smartfónov

 

facebook

 

www.lenovo-shop.sk

Hodnotenie

Lenovo spúšťa na Slovensku predaj smartfónov
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 2
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma