Lenovo ThinkPad Edge E531

Lenovo ThinkPad Edge E531

+ Antivírus zadarmo

07.10.2015 | Euroline computer s.r.o. | www.cmcdata.sk

ThinkPad Edge E531 je notebook zameraný na maximálne pracovné pohodlie. Pokročilá ergonómia a vkusné grafitovo-čierne vyhotovenie sú zárukou, že tento notebook skvele zapadne do každého prostredia.

 

PRE MALÉ PODNIKY

 

Platforma Intel® Small Business Advantage, na ktorej je založený notebook ThinkPad Edge E531, ponúka bezpečnosť a produktivitu malým a stredným podnikom. Podpora sa týka predovšetkým údržby mimo pracovnej doby, uzamykania portov USB, monitorovania softvéru, vyššej energetickej úspornosti a možnosti zálohovať a obnovovať aplikácie.

 

 

ROBTE WEBOVÉ KONFERENCIE NA ÚROVNI 

 

Notebook ThinkPad Edge E531 predstavuje skvelý nástroj pre VoIP stretnutia v privátnom a konferenčnom režime. Kamera 720p HD so širokými pozorovacími uhlami a funkciou Face-Tracking, duálne mikrofóny, ktoré sú schopné účinne potlačiť hluky okolia a pohodlné multimediálne tlačidlá vám zaistia plynulý a ničím nerušený priebeh akejkoľvek dôležitej schôdze. 

 

CLOUDUJTE

 

Využite možnosť ukladať a chrániť svoje dáta, ktoré sú pri prenose šifrované. Zároveň si zaistite jednoduchý a pohodlný prístup k informáciám a zdieľaným súborom. Všetky dáta sú automaticky zálohované a synchronizované, takže k nim budete mať prístup na všetkých zariadeniach priamo z vášho ThinkPad Edge E531.

 

LENOVO ONELINK

 

ThinkPad Edge E531 predstavuje jeden z prvých notebookov vybavených technológiou OneLink. Táto technológia umožňuje prostredníctvom napájacieho kábla jednoduché pripojenie na dokovaciu stanicu ThinkPad OneLink. Využite váš konektor naplno!

 

NIELEN DO KANCELÁRIE

 

Dolby® Home Theater® vám umožní vychutnať si digitálny priestorový zvuk pri sledovaní filmov, oživí vnímanie hudby a zlepší zážitok z hier. Môžete využiť vstavané stereo reproduktory, prídavné slúchadlá alebo externé reproduktory. 

 

POTREBUJETE ANTIVÍRUS?

 

Získajte skvelý firemný notebook ThinkPad Edge E531 a k nemu McAfee AntiVirus Plus úplne zadarmo! Navštívte našu stránku www.lenovo-shop.sk a zistite viac!

ThinkPad Edge E531
McFee AntiVirus Plus

Hodnotenie

Lenovo ThinkPad Edge E531
Hodnotenie 4.96 z 5
Počet hlasov 53
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma