Letná dovolenka na Slovensku

Letná dovolenka na Slovensku

Zaujímavé miesta a tipy na letné ubytovanie

12.07.2017 | FLOVER s.r.o. | /www.ubytujsa.sk

Lákajú vás diaľky, ale nemusí to byť šíry oceán? Skúste dobrodružstvo v našej domovine.

 

Turistika v krásnych horách, kúsok adrenalínu na lezeckej stene či relaxačné wellness & spa? Alebo všetko naraz? Premeňte svoj sen o oddychu na skutočnosť a doprajte si rozprávkovú dovolenku vo Village resort Hanuliak, ubytovanie Malá Fatra. Široké možnosti aktívneho relaxu, kvalitné služby, zážitková gastronómia, nadčasový design ... všetky detaily  v harmónii vytvoria oázu oddychu a váš pobyt zmenia na príjemný zážitok. Lepšie je raz zažiť, ako 100 x prečítať. Príďte sa presvedčiť na vlastné oči a vychutnať si jedinečnú atmosféru luxusného wellness & spa, bazénový a saunový svet, lákavé masáže a voňavé procedúry, lahodné jedlá z najkvalitnejších surovín a 4*komfort ubytovania v útulných moderne zariadených izbách a apartmánoch. Stačí si vybrať niektorý z pobytových balíčkov a užívať si dovolenkové dni.

 

Túžite po oddychu v kúpeľnom meste? Romantické večerné kúpanie, letné hudobné večery, cvičenie na terase pri nábreží rieky ... vstúpte do sveta blahodarných termálnych vôd a letnej zábavy v meste snov. V priateľskom prostredí Hotela Magnólia, ubytovanie Piešťany, sa budete cítiť ako doma. Pobytový balík LETNÁ DOVOLENKA ponúka polpenziu, wellness, masáže a zábaly, vstup do aquaparku Relax Aqua and Spa, dni krásy pre dámy, koncerty a množstvo ďalších bonusov. Užite si letnú pohodu v Magnólii a v prekrásnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany.

 

Predstavujete si čas strávený v prírode s rodinou alebo priateľmi? Predstavujete si ubytovanie na chate, kde je niečo viac ako len pohodlná posteľ, kúpeľňa či spoločenská miestnosť? V Chate Zinka  v Mýte pod Ďumbierom, ubytovanie Nízke Tatry, je pre vás pripravené aj útulné privátne wellness, záhrada s veľkým detským ihriskom a trampolínou, ping pong, bedminton, stolný futbal, šípky, gulečník a netradičné športy corn holl a disk golf. Okolité nádherné kopce lákajú na turistiku a na bicykel, spoznávať môžete južnú stranu Nízkych Tatier alebo splaviť Hron.

 

Domov sa vrátite oddýchnutí, zdravší a šťastnejší.  

 

To všetko a ešte viac vás čaká na UbytujSa.sk  Ubytovanie.sk .

Tak neváhajte, klikajte a zažite dovolenkové čaro na Slovensku!

Village resort Hanuliak, Belá pri Žiline
Hotel Magnólia, Piešťany
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma