Letná turistika v Ždiari Vás príjemne prekvapí

Letná turistika v Ždiari Vás príjemne prekvapí

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

26.08.2015 | Sz3, s. r. o.

Plánujete dovolenku v horách, ale chceli by ste sa vyhnúť prílišnému ruchu turistických centier a vychutnať si v pokoji pohľad na krásnu panorámu hôr? Zavítajte do malebnej dedinky Ždiar ležiacej na  úpätí Belianskych Tatier a Spišskej Magury a budete milo prekvapení, koľko možností táto oblasť ponúka.

 

Ubytovanie ŽdiarChata Adam je ako stvorená pre rodinnú dovolenku alebo menšie skupiny do 10 osôb. Súčasťou ubytovania je plne vybavená kuchyňa a spoločenská hala s televíziou, ale príjemné posedenie s priateľmi si vychutnáte aj na terase. Pri pohľade na Ždiarsku vidlu môžete snovať turistické plány na nadchádzajúci deň.

 

Zaujímavým architektonickým riešením a komfortom Vás osloví ubytovanie ŽdiarChaty Winter & Summer. Naplánujte si s priateľmi grilovačku na terase alebo cyklovýlet do okolia. Bicykle si môžete bezpečne odložiť v pivnici chaty. Máte malé deti? Stačí povedať pri rezervácii a personál Vám zabezpečí detskú postieľku i vaničku.

 

A čo tak dopriať si počas dovolenky trochu luxusu? Ubytovanie ŽdiarPenzión Winter & Summer Resorts to sú rozprávkovo zariadené izby, mini wellness s vírivkou a fínskou saunou ale i reštaurácia s veľkým detským kútikom. V podobnom štýle môžete stráviť i deň. Vychutnajte si jazdu na koči, krásu Belianskej jaskyne alebo navštívte Ždiarske múzeum.

 

Nezabudnuteľnú dovolenku Vám prinesie ubytovanie ŽdiarChaty Mountain Resorts. Moderné a zároveň útulné zariadenie disponuje okrem spální plne zariadenou kuchyňou, jedálňou, obývacou izbou a terasou so sedením. Výborný relax poskytuje vírivka a sauna. Ak uprednostňujete zábavu pri vode a tobogany, vyberte sa do neďalekého Aquacity Poprad alebo Thermal park Vrbov.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Letná turistika v Ždiari Vás príjemne prekvapí
Hodnotenie 4.33 z 5
Počet hlasov 3
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma