Letné Piešťany – miesto športu a relaxu

Letné Piešťany – miesto športu a relaxu

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie na Slovensku

19.05.2016 | Sz3, s. r. o. | www.ubytujsa.sk

Poznáte kúpeľné mestečko Piešťany? Svetoznáme Kúpele a Barlolamač nie sú jediným unikátom tohto mesta. Piešťany sú tiež miestom aktívného športového života. K dispozícii je široké spektrum športovísk, či je to Vodnolyžiarsky areál v Ratnovskej zátoke, Golfové ihrisko na Kúpeľnom ostrove, Vážska cyklomagistrála, ktorá začína pri Kolonádovom moste a vedie až do Trenčína. Každý si tu nájde to svoje. Dlhoročnú tradíciu v meste majú športy ako plávanie, tenis či vodné pólo.

 

Leto v Piešťanoch – to sú aj wellness procedúry a kúpeľná sezóna s veľkým množstvom kultúrnych podujatí, festivalov, koncertov a výstav. Piešťany patria k najteplejším miestam na Slovensku s najväčším počtom slnečných dní. Poloha a klíma ich predurčujú k tráveniu príjemnej dovolenky.

 

Ak chcete okúsiť atmosféru letných Piešťan a stráviť tu pár dovolenkových dní, skúste využiť nasledujúce tipy na ubytovanie.

 

Bývajte tri noci, zaplaťte len dve! Túto skvelú akciu v spojení s regeneráciou tela i duše ponúka ubytovanie Piešťany, Penzión Astra. Okolie penziónu, v prostredí plnom zelene, spríjemní dovolenku či víkendový pobyt. Pre ničím nerušené chvíle oddychu je k dispozícii relaxačná miestnosť s jacuzzi a fínskou saunou.

 

Veľmi obľúbenou turistickou atrakciou v Piešťanoch je jazero Sĺňava s populárnou vážskou hrádzou. Ak je práve Sĺňava dôvodom, prečo chcete Piešťany navštíviť, využite možnosť ubytovať sa v jeho blízkosti v LakeView Apartments. Priamo z okna apartmánu si môžete vychutnávať pohľad na pokojnú hladinu jazera. Na vážsku hrádzu je to len pár metrov, takže  ubytovanie je vhodné pre vyznávačov behu, in-line korčulovania či bicyklovania. Ubytovanie LakeView Apartmenst ponúka zapožičanie bicyklov zdarma.

 

Uprednostníte privát alebo karavan? Žiaden problém. Ubytovanie AA apartmány, privát, karavany Piešťany má k dispozícii dva mobilné domy a 3 kompletne zariadené apartmány obklopené veľkou záhradou. Ideálna poloha AA ubytovania len 500 metrov od Sĺňavy a 1,5 km od vodného lyžiarskeho vleku v kombinácii s komfortom je zárukou výbornej dovolenky.

 

Iba 3 kilometre od Piešťan, v tichom prostredí  dedinky Moravany nad Váhom, sa nachádza Penzión Tematín.  V Penzióne myslia na váš relax a všetko čo s ním súvisí. Základom je dobre pripravená strava. Reštaurácia je zameraná výhradne na prípravu jedál z čerstvých surovín, pričom suroviny pochádzajú z vlastnej bylinkovej a zeleninovej záhrady a od lokálnych dodávateľov. Wellness centrum ponúka širokú škálu procedúr poskytovaných diplomovanými fyzioterapeutmi, ktorých masáže si už obľúbil nejeden hosť.

 

Ak máte radšej ubytovanie v centre mesta, ubytujte sa v Apartmáne Katka.  Priamo vedľa apartmánu sa nachádza mestský park, ako stvorený na trávenie voľných chvíľ.

 

Apartmánový dom Villa Pšenek v tichej lokalite mesta s rodinnou atmosférou ponúka 4 apartmány, súkromné parkovisko a slnečnú terasu. Zaujímavé sú víkendové výlety do okolia, ktoré Villa Pšenek poriada. Výlety zahŕňajú ubytovanie, dopravu, občerstvenie a večernú grilovačku.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou. Tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú letnú dovolenku na Slovensku!

 

Hodnotenie

Letné Piešťany – miesto športu a relaxu
Hodnotenie 4.5 z 5
Počet hlasov 4
Pridať top správu
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma