Letné ubytovanie na Liptove

Letné ubytovanie na Liptove

Zaujímavé miesta a tipy na ubytovanie

10.06.2015 | Sz3, s. r. o.

Premýšľate o tom, kde strávite letnú dovolenku? Chcete ísť do hôr, ale sa aj osviežiť  počas horúcich letných dní pri vode a vidieť a zažiť niečo nové? Región Liptov Vám ponúka veľa možností ako príjemne stráviť voľné dni.

 

Na úpätí Nízkych Tatier v ústí Jánskej doliny leží ubytovanie Liptovský JánHotel SOREA Máj. Za kúpaním nemusíte chodiť ďaleko, v tesnej blízkosti hotela sa nachádza kúpalisko TERMAL RAJ so štyrmi bazénmi s liečivou termálnou vodou. K dispozícii je plavecký bazén, detský bazén, bazén s fontánkou a relaxačný kľudový bazén. Krytý plavecký bazén sa nachádza priamo v hoteli. Milovníci prírody a turistiky môžu absolvovať pešie túry po značených turistických trasách alebo navštíviť Stanišovskú jaskyňu v Jánskej doline.

 

V srdci lyžiarskeho a turistického strediska - Jasnej návštevníkov láka komfortne zariadené ubytovanie Demänovská dolinaHotel Ski & Wellness Rezidence Družba. Z hotela môžete podnikať výlety na okolité vrcholy Nízkych Tatier a pokochať sa výhľadom na veľkú časť Slovenska, navštíviť známe demänovské jaskyne či vyskúšať svoje sily a odvahu v lanovom parku Tarzánia. Oddych a zábavu pri vode zažijete v aquaparkoch, ktoré sú vzdialené niekoľko kilometrov od Liptovského Mikuláša.

 

Túžite sa počas dovolenky preniesť do iného sveta a zabudnúť na všetky Vaše problémy? Vyberte si ubytovanie Liptovský JánHotel Svätojánsky kaštieľ a preneste sa vďaka jeho rustikálnemu zariadeniu a atmosfére do dávnych čias! Prekvapí Vás originálnou kaviarňou s gramofónom a LP platňami a tiež parketovou sálou so zrkadlami, ktorá poteší všetkých milovníkov spoločenských aj moderných tancov. Priľahlý park s fontánou je ako stvorený pre príjemné prechádzky a oddych v tieni stromov.

 

To všetko a ešte viac Vás čaká na UbytujSa.sk – ubytovanie na Slovensku pod jednou strechou, tak neváhajte, klikajte a prežite dokonalú dovolenku na Slovensku!

 
Predchádzajúci Nasledujúci
Vyhľadávanie
Vyhľadať
Monitoring
Odoslať Viac
VÝHODY REGISTRÁCIE

Publikovanie PR správ
Zápis v katalógu
SEO spätné odkazy
Monitoring

Vyskúšaj zdarma